Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Zvirecitrika.cz - originální trika za BTC

Utrácet bitcoiny za šílená trička? Určitě lepší než HODLovat a ztratit. Tahle trička jsou sice šílená, zato si jich každý všimne, jsou kvalitní a jsou pohodlná. Pokud jste rádi vidět a máte rádi pozornost ostatních, pak je tričko od zvirecitrika.cz rozhodně tím správným trikem pro vás.

Tahle trička mají taky jednu další výhodu. Nejsou z Asie. Je to jedna z mála značek, která vyrábí trička v USA. O výrobu se stará americká firma The Mountain. Navrhují je opravdoví odborníci. Pro potisk trička jsou využívány skutečné fotografie plné barev a detailů. Výsledkem jsou trička, která vypadají jakoby trojrozměrně. Trička jsou ručně barvená organickými barvami. Získávají tak batikovaný efekt. Potisk se nanáší přímo na vlákno, což zajišťuje prak🡕 ticky neomezenou trvanlivost. Tedy dokud vydrží tričko, vydrží potisk.

Společnost The Mountain se pyšní vlastním certifikátem Oeko - Tex 100, který vám garantuje, že ve všech fázích výroby se používají materiály, které nejsou škodlivé pro životní prostředí. Trička jsou vyráběna z bavlny, která se získává od malých výrobců, kteří používají ekologické metody. Při pěstování téhle bavlny se nepoužívají chemická hnojiva, pesticidy ani jiné prostředky, které by škodily životnímu prostředí.

Při výběru velikosti na e-shopu zvirecitrika.cz (které prodává kompletní sortiment těchto triček) je vhodné si vybrat o číslo menší velikost, protože firma žije pro američany, kteří jsou notoricky obrovští. Ovšem když se netrefíte, není případně problém tričko vyměnit za jinou velikost. Ve své příští objednávce už budete vědět.

The Montain se také podílí na celé řadě programů pro ochranu životního prostředí a svými zisky přispívá také různým organizacím pro ochranu a záchranu zvířat.

Obchod ZvireciTricka.cz nabízí širokou nabídku triček s potiskem, díky kterým můžete vyjádřit sympatii k některému z desítek různých druhů zvířat v nabídce. Naleznete tu trička s motivy psů, trička s motivy koček nebo trička s motivy koní a desítek dalších zvířat. Trička jsou rozhodně více než vhodná také jako dárek.

O doručení triček se postará PPL, WE|DO, Česká pošta do Balíkovny, Na poštu i do ruky, GLS kurýr, DPD kurýr a osobně můžete využívat také k vyzvednutí novou prodejnu v Žatci. K placení použijete zajisté Bitcoin. Ovšem k dispozici jsou i další metody jako převod, karta, PayPal nebo dobírka.

Trička od zvirecitricka.cz jsou trochu dražší než vaše běžné tričko z Číny za padesát. Tahle trička vás vyjdou někde mezi 500 Kč a 1000 Kč podle aktuální akční nabídky. Ovšem u tohoto trika se nemusíte bát, že se po prvním praní objeví na tričku nějaké díry. Pevný materiál, certifikace a stálé barvy vám zajišťují dlouhodobě trvající barevnost a při správné péči ho jen tak neprodřete. Rozhodně to není tričko, které skončí jako hadr na podlahu. Tričko je také ideálním dárkem pro ty, kdo chtějí někoho překvapit. Má vaše dívka ráda koně? Tak si jí přeměřte a máte ideální dárek k narozeninám, Vánocům nebo třeba k výročí. Není to sice zásnubní prsten, ale rozhodně vám ho neomlátí o hlavu.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 3.8.2022
📂 Kategorie: Bitcoin, PayPal

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře