Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Zoot.cz - oblečení s platbou PayPalem

Při platbách na internetu je vhodné si dávat na své platební údaje, tedy především údaje z platební karty pozor. PayPal je proto ideálním nástrojem pro ty, kteří si své údaje střeží jako oko v hlavě. Díky PayPal nemusíte nikomu dalšímu poskytovat údaje ze své karty. Dokonce je nemusíte svěřit ani PayPalu samotnému, pokud jste ochotní čekat na nabití peněženky z bankovního účtu.

V zahraničí je PayPal prak🡕 ticky samozřejmostí. České obchody ale v tomto ohledu často pokulhávají. Těch s oblečením, které přijímají platbu přes PayPal je k pohledání. Proto je super, když tak populární obchod jako je právě Zoot.cz dokáže nabídnout tuto lukrativní a univerzální možnost platby, kterou zbožňujete.

V sortimentu obchodu proto najdete neokoukané značky, které Váš šatník učiní unikátním a Vám se tak nestane, že budete v práci nosit stejné oblečení jako všichni Vaši kolegové. Pokud Vás zajímá, které značky přesně ZooT prodává, použijte náš odkaz a podívejte se sami přímo na stránkách obchodu. Navíc brouzdání po stránkách tohoto obchodu Vás bude bavit. Reklamní kampaně jsou originální a vtipné. A i přesto, že pravděpodobně budete nakupovat na ZOOT velmi často, nikdy nebudete z koupeného zboží zklamaní a nebudete litovat investovaných peněz.

Co přesně ale ZooT nabízí? Podívejme se:

- Dámská móda (boty, bundy🡕 , doplňky, hodinky🡕 , šperky, kalhoty🡕 , svetry🡕 , mikiny🡕 , topy, trička🡕 , košile🡕 , spodní prádlo...)

- Pánská móda (kabáty, saka, hodinky🡕 , džíny, kraťasy🡕 , ponožky🡕 , košile🡕 , tašky, peněženky, kalhoty🡕 ...)

- Dětská móda (všechno co potřebujou kluci i holky)

- Bydlení a Design (pro koupelnu, kuchyni, ložnici i obývák a také na zahradu)

To ale není všechno. Pokud chcete být trendy, najdete na ZooT speciální kategorii s novinkami, kde se vyskytuje zboží, které jde přímo z rýsovacích prken návrhářů. Různé tematické akce🡕 Vás jednoznačně uchvátí.

Kromě již zmíněného PayPal můžete platit na Zootu ještě kartou, převodem, dobírkou nebo skrze Twisto. Konec je bohužel časům, kdy byla doprava na Zootu vždy zdarma. A to platí i pro Výdejny radosti. I tam za zboží do 1599 Kč zaplatíte dopravné, aby se omezilo množství dopravovaného zboží. Kromě velké úspory pro obchod je to také do určité míry ochrana životního prostředí. Velké vratky znamenají mnoho přesunů mezi skladem a výdejnami, a to se projevuje na spotřebě paliva i práci personálu. Jedinou možností, jak nyní získat dopravu zdarma, a to bez ohledu na výši objednávky je využití Zásilkovny. Ani ceny kurýrních služeb nejsou díky skvělým smlouvám Zootu s těmito dopravci vysoké – 59 Kč je běžné dopravné až k vám domů skrze InTime kurýra nebo PPL.

I přesto, že výdejny radosti nejsou již zdarma, mají nespornou výhodu. Zboží si tu můžete vyzkoušet a případné nevyhovující zboží tu nechat a nechat si vrátit peníze. A pokud se rozhodnete platit předem přes PayPal, ani zde to nebude problém.

Přejeme vám příjemný nákup na Zoot.cz, pohodlnou platbu a především, aby vám zakoupené oblečení věrna a dlouho sloužilo.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 7.8.2019
📂 Kategorie: PayPal

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře