Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Yoggspiration - pomocníci ke cvičení jógy za BTC

Jóga je zdravý životní styl. Jóga je filozofie. Jóga dokáže měnit životy a na yoggspiration.cz jsou toho důkazem. A pokud se i vy rozhodnete nechat vstoupit jógu do vašeho života, tento obchod je tu proto, aby vám cestu usnadnil. Vše co tu najdete můžete zaplatit také svou oblíbenou kryptoměnou - bitcoinem.

Zakladatelem obchodu je Michal a právě on si pro vás připravil pár slov na úvod:

Jmenuji se Michal a k józe jsem se dostal úplnou náhodou. Tušil jsem, že mi v mém životě něco chybí. Po první lekci jógy jsem zjistil co a od té doby už jóga neodmyslitelně do mého života patří. Celý tento příběh pokračoval založením vlastního jógového studia Yogastation v Táboře.

Ve studiu, které je s obchodem spojené, probíhá cvičení nejrůznějších druhů jógy. Na své si přijdou i děti a těhotné nastávající maminky – i pro ně totiž mají připravená uzpůsobená cvičení. Internetový obchod vám přináší pomůcky, které jsou krásné, zdravé a pokud to jde, co nejvíce ekologické. Hledají výrobce a zpracování, které bude co nejvíce odpovídat těmto myšlenkám. Zároveň se budou snažit podporovat místní šikovné výrobce, takže třeba batohy🡕 na e-shopu jsou vždy ručně šité v malé dílně v Soběslavi.

Pokud jste obchod se sportovním vybavením nebo třeba provozovatel joga studia, můžete se stát velkoobchodním partnerem obchodu yoggspiration.cz. Jako obchodní zástupce značky nebo lektor jógy můžete požádat o velkoobchodní spolupráci. Očekávána je férová cenová politika jednání, znalost problematiky produktů, aktivní přístup k zákazníkům, aktivní podpora produktů a dodržování stan🡕 ovených pravidel.

V sortimentu můžete vybírat podložky na jógu, zdravé lahve🡕 s krystalem, pomůcky na jógu, relaxační pomůcky a kategorie Zero waste. Základem každého jogína je právě podložka na jógu, která je základem úspěchu. Pro každý typ jógy oceníte na e-shopu různé podložky s různými vlastnostmi. Pro dynamická cvičení je připravená protiskluzová podložka. Pro statické pozice se bude hodit taková, která je pohodlná a má větší tloušťku. Pro všechny podložky je vhodné zvolit také vhodný obal, který ji pojme. Pokud si při výběru podložky nebudete vědět rady, nechte si poradit.

Jogín se také neobejde bez tekutin. Láhev s vodou má neustále při ruce. Ta z nabídky e-shopu je navíc bez jakýchkoliv plastů. Není to zbožné přání, je to realita. Zdravé lahve🡕 neobsahují olovo a jsou vyrobeny z borosilifikátového skla a nerezové oceli. To znamená to, že jsou vhodné pro styk s potravinami a také 100 % bezpečné. Navíc obsahují krystal, který vodu filtruje. Voda filtrovaná přes krystaly je blahodárným elixírem pro duševní i fyzické zdraví.

Dopravu zajišťuje Česká pošta balíkem do ruky, PPL, Česká pošta balíkem na poštu a osobně můžete také odebírat osobně na pobočce v Táboře. Platit můžete spousta způsoby, ovšem vy si samozřejmě zvolíte Bitcoin.

Dopravu můžete získat už pro objednávky nad 2 000 Kč zdarma (tedy ekvivalentem v BTC). Produkt získáte do 2 pracovních dnů od objednání pro všechny produkty skladem. Pokud jste lektorem jógy, pošlete certifikaci a získáte 50 % slevu na svou první objednanou podložku.

Věříme, že budete s nabídkou jóga doplňků spokojeni. Přejeme vám příjemný nákup a spoustu zábavy při cvičení.

🕙 Přidáno 6.9.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře