Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Vetsivelikosti.cz - nadměrné oblečení za BTC

Oblečení za bitcoiny není žádné sci-fi. Můžete jej nakupovat na různých místech, ovšem jednu z největších nabídek pro vás má přichystaná síť obchodů Netnakup.cz, kde najdete zboží různých značek. V rámci této sítě můžete nakupovat právě vetsivelikosti.cz. A platit tu samozřejmě můžete svým oblíbeným bitcoinem.

Jste většího rozložení? Tedy pochopte – potřebujete oblečení, které je tak trochu na slona? Sehnat oblečení v běžných obchodech pro Vás může být těžké. Jediné oblečení, které najdete je ve sportovním obchodě s outdoorovými potřebami a jmenuje se stan🡕 . Naštěstí je tady obchod VetsiVelikosti.cz. Ten nabízí širokou nabídku kalhot a kraťasů🡕 do velikosti 8 XL, dále pak trička, mikiny🡕 , kabáty🡕 a bundy🡕 nebo také boty do velikosti EU50. Konečně tak seženete opravdu to, co Vám velikostně sedne správně. Vybírat můžete z pánského i dámského oddělení.

Pánové si mohou vybrat boty, bundy🡕 , kabáty🡕 , kalhoty🡕 , košile s dlouhým i krátkým rukávem, kraťasy🡕 a ¾, mikiny🡕 , opasky🡕 , polokošile, soupravy, spodní prádlo, svetry🡕 , tílka, trička s dlouhým i krátkým rukávem a vesty🡕 .

Dámy pak nakoupí bundy🡕 , kalhoty🡕 , košile s krátkým i dlouhým rukávem, kraťasy🡕 a ¾ kalhoty🡕 , mikiny🡕 , opasky🡕 , polokošile, svetry🡕 , trička s dlouhým i krátkým rukávem a také vesty🡕 . Mezi doplňky pak naleznete čepice🡕 , pláštěnky a rukavice🡕 .

Mezi značkami můžete vybírat takové jako Claw gear, haix, MTG, Russel, The Mountain, Anvil, FoX Outdoor, Hi-Tec Magnum, MFH, Mil-Tec, Panther, Brandit, Patriot a další. Obchod také nabízí stabilní sekci s výprodejem, kde naleznete až desetiprocentní slevy🡕 . Pokud nenajdete něco na vetsvivelikosti.cz, mrkněte do dalších obchodů ze sítě, kde můžete nakupovat v rámci jedné objednávky. Jejich seznam najdete v pravé dolní části stránky.

Proč byste měli nakupovat Oblečení právě na VetsiVelikosti.cz? Obchod pro Vás dokáže dlouhodobě udržovat nízké ceny – buď doporučené maloobchodní ceny nebo ještě nižší. K vybranému zboží, které je označené jako "dárek zdarma" dostanete (ano uhodli jste) dárek zdarma. Zboží, které je skladem k Vám bude doručeno během 2 až 3 pracovních dnů, protože objednávka je za Vámi odeslána ještě tentýž den. S vracením zboží v tomto obchodě není žádný problém. Využívat můžete samozřejmě 14 denní lhůtu k vrácení bez udání důvodu nebo pošlete zboží jednoduše na reklamaci. Pokud máte jakýkoliv dotaz na zboží (velikosti, varianty výrobků, rozměry...) pak se nebojte kontaktovat zákaznický servis nebo nechte poznámku pod vybraným zbožím. Zaměstnanci tyto poznámky pravidelně kontrolují a na Váš dotaz Vám rádi odpoví.

Pro dopravu zboží můžete využít Českou poštu, DPD kurýra, PPL nebo WE|DO kurýra. S WE|DO kurýrem dostanete tu nejvýhodnější cenu dopravy. Osobně můžete také zboží odebírat na pobočce v Žatci. Platit je možné bankovním převodem, platební kartou, PayPallem, na dobírku a nakonec samozřejmě svou oblíbenou kryptoměnou.

Věříme, že ať máte jakoukoliv velikost, tak v obchodě VetsiVelikosti.cz si vyberete a oblečení zde zakoupené Vám bude dlouho a věrně sloužit. Tak neváhejte a nakupte oblečení dokud je kurz bitcoinu vysoko.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 6.9.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře