Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Thajskyraj - český eshop s Thajskými produkty platbou v BTC

Hledáte zajímavá místa, kde utratit svoje kryptoměny🡕 bez nutnosti převádět je na národní měny, což je obvykle spojeno s poplatky? Thajskyraj.com je portál a e-shop, který má co nabídnout.

Autorem webu a zároveň provozovatelem obchodu thajskyraj.com je Pavel Bergman. V Thajsku žil nepřetržitě 7 let. Společně se svou manželkou dnes vychovává 3 thajské děti. Tento web a blog začal psát proto, že v češtině bylo poměrně málo informací o skutečném životě lidí v Thajsku. Také po naší zemi koluje mnoho lží a polopravd o životě tam. Proto se snaží vám Thajsko přiblížit v opravdové podobě. O každém tématu píše svůj blog zodpovědně a co nejvíce objektivně. Každému článku předchází důkladná analýza a sběr informací. To, co se dočtete nejsou jen subjektivní názory, ale také faktické přiblížení. Kromě samotného blogu je součástí webu také fórum a E-shop. Zapojit se můžete také na Facebooku a na Youtube.

Webu Thajský Ráj Pavel věnoval tisíce hodin svého času a pevně věří, že se vám bude líbit a bude užitečný. Provoz je podporován nákupen letenek, rezervací ubytování, rezervací automobilu nebo nákupem na e-shopu. Přispět můžete i na Patreonu.

Na e-shopu si můžete vybírat zboží z následujících kategorií: balzámy a oleje, dekorace, káva🡕 a čaj, knihy a média, medicína a byliny, mýdla, řešení problémů s parazitálními infekcemi, péče o pokožku, péče o vlasy, pleťové masky, repelenty, thajská kuchyně, thajská magie a zeštíhlující produkty. Většinou se jedná o volně dostupné léky, doplňky stravy nebo tradiční přípravky, které používají Thajci už po staletí.

Všem pravidelným a loajálním zákazníkům chce Pavel ve svém obchodu poděkovat ve věrnostním programu. Zde může každý zákazník sbírat věrnostní body, které mohou následně být použity na úhradu dalších objednávek. Čím více bodů získáte, tím více peněz ušetříte ve vašem dalším nákupu. Kdykoliv se rozhodnete body uplatnit je to jednoduché a bez limitů. Za každou zaplacenou korunu obdržíte jeden bod. Tisíc bodů dostanete za registraci. Za každou recenzi dostanete také 200 bodů. Za každých zaplacených 5 000 Kč získáte dalších 1 000 extra bodů. Za každý jeden bod získáváte 5 haléřů slevy🡕 .

Za objednávky můžete platit bankovním převodem z Česka i ze Slovenska. Další možností je Bitcoinem přes BitcoinPay nebo dalšími kryptoměna🡕 mi skrze platební bránu CoinPayments. Ta nabízí možnost úhrady pomocí kryptoměn Bitcoin (BTC), Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Dash (DASH), Ethereum (ETH), Monero (XMR), Ripple (XRP), Tron (TRX), Neo (NEO), Dogecoin (DOGE), Namecoin (NMC), Peercoin (PPC), CPS Coin (CPS), BNB Coin (BNB), Vertcoin (VTC), Verge (XVG), ZCash (ZEC), PIVX (PIVX), Waves (WAVES), Horizen (ZEN) a USD/C (USDC)

Při našem testu jsme dokonce dostali při platbě kryptoměna🡕 mi slevu 5 % z celé objednávky. A to zcela automaticky bez potřeby zadávání jakýchkoliv slevových kódů.

Než začnete v obchodě nakupovat, doporučujeme si pročíst alespoň několik článků nebo si prohlédnout obsah na sociálních sítích. K produktům na e-shopu získáte nějaký kontext a budete vědět, jak je správně užívat, používat a budete vědět, zda to pro vás má nějaký význam.

Věříme, že budete s nákupem v tomto e-shopu spokojeni a že vám produkty přinesou třeba alespoň o chlup lepší zdraví.

🕙 Přidáno 30.8.2019

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře