Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

SurplusVintage.cz - vše od značky Surplus za BTC

Ve skříni vám začínají docházet kvalitní kousky a vaše bitcoin peněženka přetéká měnou, kterou je třeba utratit před dalším pádem do spekulační díry? Máme pro vás tip.

Toužíte po kvalitním oblečení, které má charakter a vypadá tak trochu jinak? Pak byste měli zvolit zboží od značky Surplus. Surplus Raw Vintage je německá značka, která vyrábí oblečení ve vojenské🡕 m retro stylu, který přemění každého chlapa na pořádného drsňáka. Značka je známá svým důrazem na kvalitu materiálu i zpracování. V České republice naleznete mnoho obchodů, které nabízejí značku Surplus. Pouze SurplusVintage.cz nabízí ale kompletní sortiment této značky, velký výběr a také výhodné ceny. Navíc je nakoupíte výhodně za své Bitcoiny.

v nabídce tak naleznete mnoho modelů bund, kalhoty🡕 , triček a dalšího zboží pro chlapy i stylové ženy, kteří milují pobyt v přírodě. Nenechte se ale zmást, ani ve městě neuděláte s tímto oblečením ostudu. Značka Surplus se v posledních letech stala oblíbenou a známou. Hledáte-li tedy oblečení v armádním stylu, které je zároveň funkční, pak jste na správné stopě.

Německá textilka Surprus vyrábí outdoor oblečení už od roku 1983. Oblečení od tohoto výrobce vyniká svým nadčasovým stylem a prak🡕 tickým designem. Právě proto je tato značka velmi oblíbená. Mezi nejoblíbenější kousky od značky Surplus patří pohodlné kalhoty🡕 Premium vintage. V letním období oceníte další oblíbený model - kraťasy🡕 Surprus Division. A když se ochladí, přijde vhod stará klasika bunda🡕 M65. Oblečte se do stylového army🡕 oblečení značky Surplus!

Právě armádní styl je klíčem ke kvalitě a funkčnosti. Výrobky, které jsou stan🡕 dardně vyráběny pro armádu musí splňovat podmínku pohodlnosti, funkčnosti a odolnosti. Tuto tradici Surplus raw vintage následuje. I proto se nejedná o žádné levné zboží – za oblečení této značky si připlatíte. To Vám ale pořizovací cenu vrátí v podobě dlouhodobého užívání všech produktů, které vydrží i tvrdší zacházení a tvrdé povětrnostní podmínky.

V sortimentu této značky naleznete pánské bundy🡕 a kabáty🡕 , kalhoty🡕 , košile, kraťasy🡕 a tříčtvrťáky, mikiny🡕 a svetry🡕 , plavky, trička a polokošile nebo také vesty🡕 . Dámy mají trochu omezenější výběr v podobě bund a kabát🡕 ů, kalhot, košil, kraťasů🡕 a tříčtvrťáků a také tílek a polokošil. Surplus vyrábí také obuv – ta je rozdělena na nízkou, střední a vysokou. Přikoupit můžete také tkaničky.
Těšit se můžete také na stabilní výprodej v řádu několika procent.

Pro dopravu zboží můžete využít Českou poštu nebo kurýrní společnosti WE|DO, Českou poštu GLS, GEIS a DPD. S vybranými kurýrními společnostmi navíc dostanete tu nejvýhodnější cenu dopravy. Osobně můžete také zboží odebírat na pobočce v Žatci. Platitt u samozřejmě můžete svou oblíbenou kryptoměnou Bitcoin.

Věříme, že se Vám bude military🡕 zboží od Surplus raw vintage z obchodu SurplusVintage.cz líbit a že Vám bude dlouho sloužit. Nezapomeňte obchod doporučit také ostatním kryptomaniakům. Obchod patří do skupiny obchodů Netnakup.cz. Pod ně spadá další řada obchodů a vy můžete učinit jednu objednávku, kterou zaplatíte bitcoinem.

🕙 Přidáno 6.9.2021
📂 Kategorie: Bitcoin, PayPal

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře