Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Supernakup.com - zde zaplatíte s různými kryptoměnami

Supernakup.com je dalším místem, kde můžete uplatňovat své pracně vyobchodované nebo vytěžené kryptoměny🡕 . Tenhle obchod zajistí hladký chod každé kanceláře, která má velkou spotřebu tiskových prostředků.

Obchod nabídne tři typy náplní do tiskáren – originální, renovované a kompatibilní. Originální náplně vyrábí přímo výrobce a je možné dosáhnout té nejlepší kvality tisku a náplní. Jsou ovšem drahé. Renovované náplně ušetří 40 – 60 % nákladů z ceny originální náplně. Získáte opětovně naplněnou originální náplň, která již byla vypotřebovaná. Šetříte při tom také přírodu. Náplň už ovšem nebude ukazovat aktuální stav inkoustu a zároveň jejím použitím přicházíte o záruku na tiskárnu. Kompatibilní náplně vám ušetří také 40 – 60 % nákladů. Jsou ovšem vyráběny neznačkovými výrobci, nabídnou nejhorší kvalitu ze všech tří možností a opět přicházíte o záruku na tiskárnu.

Situace u tonerů je velmi podobná. Renovovaný toner ovšem ušetří 40 – 70 % nákladů. Není tu problém se snímáním hladiny inkoustu, ovšem zase se nedají renovovat úplně všechny tonery. U kompatibilních tonerů ušetříte 40 – 80 % nákladů, ovšem negativa přetrvávají i zde.

Kromě tonerů nabídne Supernakup.com také trochu nesouvisející produkty. Jsou to výrobky od Chytré loly. Jedná se o ekologicky šetrné věcičky, které nezatěžují životní prostředí, jako to dělá většina čisticích prostředků. Není problém nalít do mísy koncentrovanou kyselinu, která odstraní vodní kámen. Ovšem nikdo už nepřemýšlí, co takové produkty dělají v odpadních vodách. Lola má alternativu. Nehledí se tu pouze na účinek, ale také na dopad na životní prostředí. Chytrá Lola nabídne způsob praní, sušení, uklízení a mytí, o kterém jste dosud nesnili. Díky němu ušetříte i tisíce korun ročně, které nebudete muset investovat do pracích prášků, aviváží nebo čisticích prostředků. Jedná se ovšem spíše o doplňkový sortiment. Hlavním jsou a zůstanou náplně do tiskáren a tonery.

Využít také můžete věrnostního programu, který ještě více sníží náklady na tisk. Programu může využívat maloobchod i velkoobchod bez nutnosti registrace.

• U objednávky nad 1500 Kč získáte dopravu zdarma.
• U objednávky nad 2000 Kč získáte dopravu zdarma + slevu 2%.
• U objednávky nad 3000 Kč získáte dopravu zdarma + slevu 3%.
• U objednávky nad 4000 Kč získáte dopravu zdarma + slevu 4%.
• U objednávky nad 5000 Kč získáte dopravu zdarma + slevu 5%.

A teď k tomu nejdůležitějšímu. Na Supernakup.com milují kryptoměny🡕 . Jsou prvním e-shopem V Česká a na Slovensku který přijímá přes 30 kryptoměn: Bitcoin, Bitcoin Cash, Bitcoin Gold, Dash, Ethereum, Ethereum Classic, IOTA, Litecoin, OKCash, Spectrecoin, Zcash, 0x, Aeternity, Augur, Binance Coin, DigixDAO, Gragonchain, EOS, ICON, Kyber Network, KuCoin Shares, Maker, OmiseGO, Populous, RChain, Status, TRON, VeChain, Veritaseum, Walton, Ziliqa a v budoucnu možná další.

Kromě kryptoměn můžete platit klasicky bankovním převodem nebo platební kartou. Všechny platební metody můžete najít samozřejmě při vyřizování objednávky v košíku.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu ušetřených coinů při nákupu na Supernakup.com.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 3.7.2019
📂 Kategorie: Bitcoin, Litecoin, Ethereum, IOTA, Dash

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře