Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Smaltum.cz - i smaltované hrnky lze platit v BTC

Smaltovaný hrnek🡕 je nejlepším kamarádem každého trampa. Je to ten poslední hrnek🡕 , který budete potřebovat, pokud se svět odporoučí při apokalypse. Je to kamarád, kterého protáhnete blátem a upustíte tolikrát na zem a přitom bude pořád stejně krásný. Navíc může být stylový, pokud k ničemu z toho nedojde. Smaltum.cz nabízí krásné a prak🡕 tické smaltované hrnky🡕 .

Smaltum.cz je ryze česká firma, která smaltuje produkty už více než 20 let. Jedná se o firmu z Prahy, která v samotném centru na Karlově mostě začala prodávat smaltovanou krásu. Smalt je úžasná technika, která se hodí pro všechno od šperků po nádobí.

"V roce 1990 jsme si s bráchou do garáže pořídili naši první pec na vypalování. Poté jsme začali jsme prodávat i do obchůdků v centru. Velmi brzy nás oslovili ze zahraničí. A tak postupně vznikala firma SMALTUM (oficiálně založená 1998). Dnes máme pět vlastních obchodů v centru Prahy a prodáváme do mnoha zemí světa. Odhadujeme, že po světě už koluje 1 milion hrnků s mými motivy. "

Firma dnes operume v malé dílně na Praze 7, kde jsou vymýšleny také nové návrhy na další hrníčky. Někdy jsou to designy pro radost, někdy kousky, které se budou líbit i ostatním.Ke každé objednávce na smaltum.cz obdržíte dárek. Pokud potřebujete poradit s výběrem, neváhejte kontaktovat zákaznický servis obchodu. Dopravu můžete mít zdarma, pokud objednáte zboží za více než 600 Kč. Zboží si můžete osobně prohlédnout také v Praze Holešovicích.

Mezi nejoblíbenější produkty patří samozřejmě smaltované hrnečky. Motivů je tu opravdu mnoho. Filtrovat můžete podle motivu, ovšem doporučujeme procházet nabídku jako celek – protože tu objevíte mnohé skvosty. Kromě hrnečků je v nabídce další smaltované nádobí: konvice na kávu🡕 , nočníky, cedníky, džezvy, čajníky, cukřenky, misky, džbány, nálevky i talíře. Najdete tu také zajímavé šperky jako jsou náhrdelníky, náramky, spony a sponky, náušnice, brože, přívěsky na klíče nebo kožené peněženky na mince. Z dalšího zboží jsou to také oblíbené smaltované cedule, dekorace na zeď nebo smaltem vylepšení plyšáci a polštářky.

Smaltované nádobí je tu vždy vyrobeno z kvalitní posmaltované oceli, je odolné a jednoduše se udržuje. Je zdravotně nezávadné a vhodné ke každodennímu použití. Všestranně použitelné je kdykoliv a kdekoliv v domácnosti. V přírodě se také neztratí a na pikniku ho nerozbijete. Je to skvělá alternativa plastového nádobí. Kromě prak🡕 tické funkce, má ale také funkci dekorativní. Takové nádobí rozzáří každou domácnost i zahradu. Jedná se o originální dárek s přidanou hodnotou pro vaše blízké. Společně strávený čas s hrnkem čaje nebo dobré kávy pro vás bude s těmito hrníčky zážitkem.

Doručení bude rychlé i díky široké síti Zásilkoven. Platit můžete samozřejmě svou oblíbenou platbou Bitcoinem. Doprava je zdarma už od 600 Kč a to platí i při platbě kryptoměnou. Přejeme příjemný nákup a spoustu radostných okamžiků s novým hrníčkem či další smaltovanou krásou.

🕙 Přidáno 24.6.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře