Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Rybí tuk s platbou BTC? Ano! Na Rybitukylysi.cz

Takový rybí tuk je úžasná věc. Však naše babičky to znaly. Ale my jsme na to už trochu zapomněli. Naštěstí je tu Islandská společnost Lýsi, která tuší, že to s námi u nás nebude s vitamíny a omega 3 mastnými kyselinami až tak valné. A mají pravdu. Tato společnost vznikla už v roce 1938 a od svého počátku se věnuje výrobě a zpracování mořských lipidů, přírodních látek živočišného i rostlinného původu. Za dobu svého působení se stala světovým lídrem ve svém oboru, a to především díky své vstřícnosti k investicím do vědeckého vývoje a v neposlední řadě také díky jednomu z nejčistších přírodních zdrojů - islandským vodám.

Nedostatek Omega 3 mastných kyselin v těle byste neměli podceňovat. A přitom je to jednoduché. Omega-3 LYSI je výjimečný doplněk z čistého rybího oleje. Surovina je té největší kvality zpracovaná nejmodernější technologií. Je vhodný pro všechny, co nevypijí tekutou formu oleje a vyhovuje jim spíše menší velikosti kapslí. Doplněk omega-3 je čistý rybí tuk, který přispívá k udržení normální činnosti mozku. Příznivého účinku se dosáhne při přívodu 250 mg DHA denně. A to je jen jeden produkt z bohaté nabídky obchodu rybitukylysi. V kategoriích si můžete vybírat: Lysi, Bornature, Nom-Olis a další. Možná je i velkoobchodní spolupráce nebo propagace a prodej produktů, které opravdu fungují.V tomto obchodě nakoupíte: žraločí oleje, tresčí oleje, Omega3 oleje, doplňky s Omega3, dětské oleje, lipozomální vitamíny, minerály, speciály, Nom-Oils premium, konopné speciály, oleje pro zvířata, žraločí speciály, dětské Nom-Oil, akční balíčky zboží a další. Ušetřit také můžete nákupem produktů, které jsou zcela nové, ale mají poškozený obal. Pokud chcete někoho potěšit dárkem zdraví, rybitukylysi.cz nabízejí celou řadu dárkových balíčků, které potěší především seniory, kteří chtějí pečovat o své klouby a další tkáně, které z olejů a Omega 3 kyselin nejvíce prospívají.

Zboží vám bude dodáno 1 – 5 dnů od objednávky. Pokud byste měli s jakýmikoliv produkty potíže nebo nebyli spokojeni, můžete neotevřená balení do 14 dnů ze zákona poslat zpět a dostanete zpět svoje peníze.

Dopravu zařídí Zásilkovna na pobočky, DPD nebo můžete zvolit nejvýhodnější doručení na adresu, kde prodejce sám zvolí nejlevnějšího dopravce podle aktuálního ceníku. Objednávat můžete stejnými metodami doručení také na Slovensko. Platit tu můžete samozřejmě svou oblíbenou platbou pomocí Bitcoinu.

Věříme, že budete s produkty od rybitukylysi.cz spokojeni a že vaše zdraví díky nim bude i nadále pevné. Nezapomeňte produkty doporučit svým přátelům a známým, kteří sportují nebo jsou v pokročilém věku či těm, kteří chtějí preventivně pracovat na svém dlouhém věku. Přejeme vám příjemný nákup a pevné zdraví ať už jste mladí a silní nebo si užíváte pokročilý věk v co největší pohodě.

🕙 Přidáno 25.8.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře