Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

RoyalJerky - královské sušené maso s platbou Bitcoinem

Sušené maso můžeme znát jako skvělý snack z regálů obchodů. Milují ho sportovci, výletníci, rekreanti i vojáci. Poslední dobou mu ale propadají i běžní lidé, kteří hledají způsob jak se zdravě zasytit. Nebo prostě chtějí něco zdravého na zobání k televizi. Málokdo se ale zamyslí nad tím, že právě tento způsob zpracování masa patří mezi ty nejstarší.

V Evropě sušili maso Římané, tehdy především vepřové. Proč? Prostě aby se brzo nezkazilo. Vždy bylo namáčeno no různých směsí především soli a bylin. Ovšem název Jerky, který nese i internetový obchod Royaljerky.cz pochází z pozdějšího období 12. až 15. století a má kořeny v severní Americe.

Výroba sušeného masa je známá už dlouho, ale kvalitní maso se začalo vyrábět teprve nedávno. Maso už není sušeno jen pro dlouhodobou životnost, ale pro skladnost na cestách a jeho prak🡕 tičnost proti masu syrovému.

Velkou předností sušeného masa je jeho obsah. Samotné maso má samozřejmě pozitivní účinky. Lovce drželo maso vždy při životě na loveckých výpravách. A dnes ho používají k podobným účelům třeba sportovci či vojáci. Maso má vysoký obsah bílkovin a velkou energetickou hodnotu a to ve velmi malém objemu. Maso ztratí 2/3 objemu samotným sušením.

Internetový obchod Royaljerky.cz nabízí ve svém sortimentu maso vlastní výroby. Sami vyrábí sušené maso🡕 od dodavatelů prémiového hovězího masa. Dodavatel nabízí nejlepší irské hovězí, které je vybíráno týmem zkušených specialistů. Na rozdíl od jiných výrobců nepřidávají do svého masa žádné chemické látky, jako jsou barviva, účka nebo něco jiného. To si mohou dovolit díky vlastní speciální technologii DryMeat. Rozdíl poznáte na první ochutnání.

I sušené maso🡕 z tohoto obchodu samozřejmě obsahuje velké množství bílkovin, je skvělým a rychlý zdrojem energie ideálním na cesty a poskytne tak rychlou a zdravou svačinu. Je ideální na kemping.

Aktuálně obchod nabízí 6 různých příchutí - original, sweet&chilli, barbecue, honey&mustard, teriyaki a extreme hot. Nabídka příchutí se ovšem bude rozšiřovat. A věřte, že ani kořenicí směsi neobsahují žádné skryté chemikálie. Vše je od prověřených dodavatelů. Balíčky jsou samozřejmě zajištěny proti průchodu vlhkosti dovnitř. Vlhkost je největším nepřítelem sušeného masa.

Minimální odběr je 5 balíčků masa. Ovšem doporučujeme vám vzít si jich ještě více, abyste ušetřili na poštovném. Aktuální cena jednoho balíčku je 59 Kč. Dopravu pak zajistí Česká pošta, DPD nebo Zásilkovna se svými pobočkami. Osobně si můžete maso vyzvednout také na prodejně v Praze 11 v Brandlově ulici a to zdarma. Nejlevnější forma dopravy je Zásilkovna s dopravou do výdejny. Otevírací dobu této výdejny si ovšem musíte hlídat samostatně - liší se mezi sebou.

Plateb je na výběr samozřejmě celá řada. Vás ale zajímá především jedna - Bitcoin. Tato platba je aktuálně dostupná.

Věříme, že budete se sušeným masem od royaljerky.cz spokojeni a že mu velmi brzo propadnete. Royaljerky.cz je určitě dobré místo kde začít. A časem možná zkusíte vyrobit i vlastní maso - není to zase tak složité.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 28.4.2020
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře