Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Olivie.cz - šperky za BTC

Další možností jak utratit vaše naspořené Bitcoiny je internetový obchod Olivie.cz, který nabízí zboží z kategorie šperků. Tento obchod vznikl v roce 2017 a okamžitě se stal velmi oblíbeným mezi zákazníky. Jedná se o malou rodinnou firmu, která vznikla v roce 2017. Zvolili si tu drahý kov, který je cenově dostupný a přitom elegantní - sterlingové stříbro.

Zajisté uvítáte fakt, že obchod je ryze Český. Dalo by se říct, že tato Olívie je Češka. I proto tu nakupování bude příjemnější. Nemusíte čekat na objednávky ze zahraničí. Nemusíte bojovat se zákaznickým servisem v jiném jazyce. Každý zákazník se tu bude cítit jako doma.

Olivie.cz prodává velmi kvalitní a prověřené stříbrné šperky. Pokud se nějaký šperk mezi zákazníky neosvědčí, znovu ho do prodeje nezařadí. Každý šperk je více než jen kouskem stříbra. Má za sebou příběh. Někdo jej zakoupí, aby udělal radost sobě, jiný daruje z lásky nebo jej daruje lidem, kterých si váží a mají k nim úctu. Šperk je s jeho nositelem od rána do večera. Stává se součástí člověka. A právě proto Olivie.cz chce nabízet opravdu kvalitní šperky, které vás nezklamou kvalitou ani řemeslným provedením.

Obchod naslouchá a vyhodnocuje reakce svých zákazníků a zlepšuje tak stále své služby i produkty. Šperky na olivie.cz jsou dostupné za velmi příznivé ceny. Dodání je velmi promptní a dávají si záležet i na balení šperků. Ty jsou chráněny před otřesy při přepravě a přitom je balení stále estetické.

Na Olivie.cz nekupujete nikdy zajíce v pytli. Každý šperk je důkladně popsaný a uvedeny jsou jeho rozměry i další detailní informace. Pokud i přesto obdržený šperk nesplní vaše požadavky, máte 90 dní na vrácení zboží. Všechny žádosti o reklamace a výměny jsou vyřízeny okamžitě po přijetí zásilky. na svoje peníze ani zboží nečekáte.

Už 50 000 zákazníků sleduje obchod na sociálních sítích. V samotném obchodě si můžete koupit více než 4 000 produktů. Při nákupu nad 1000 Kč získáte dopravu zdarma. 5 zaměstnanců je připraveno vyřešit všechny vaše problémy a přání. Každý měsíc přichází do obchodu 2x nové šperky.

Při objednávce v košíku si můžete vložit za pár korun příslušenství ke šperkům. Sametový pytlík ochrání stříbro při skladování, čisticí hadřík pomůže v čištění a prevenci černání a pokud by ke znečištění nakonec došlo, můžete využít čisticí lázeň na stříbro, která je také v obchodě k dispozici.

V sortimentu jsou k dispozici šperky pro ženy, muže i děti. Orientovat se můžete také podle aktuálních trendů a vždy, když se přiblíží nějaká sezóna - Valentýn, Vánoce, můžete čekat speciální kategorii s tematickými šperky pro snadnou orientaci.

Za šperky tu můžete platit různými způsoby včetně Bitcoinu. Můžete tak kombinovat investice do kryptoměn s investicemi do drahých kovů v řemeslném zpracování. Správný investor diversifikuje svoje portfolio a šperky rozhodně mají své místo už proto, že cena drahých kovů v čase roste prak🡕 ticky bez dlouhodobých poklesů.

Přejeme vám příjemný nákup a spoustu radost z nového a krásného šperku.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 26.2.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře