Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Nanospace - roušky a šátky za BTC

Možná už jsme z nejhoršího venku. Vysoké teploty venku snížily přírůstky covidu na minimum. Ovšem na podzim se přírůstky zajisté zase zvýší. A kdo ví, třeba opět dojde k povinnosti nosit respirátory nejen u lékaře, ale všude, kde to vláda nakáže. Nanospace.cz je místem, kde nakoupíte moderní ochranné pomůcky s nanotechnologiemi. A to všechno za bitcoiny.

Jedním z aspektů lidského života, se kterým Vám nanospace.cz může pomoci jsou alergie. Řada nanoSPACE v oblasti lůžkovin je v prvé řadě pro svou mikrovlákennou textilii na povrchu velmi příjemná na dotek. Je opravdu tou nejlepší dostupnou ochranou proti alergii a je vhodná pro všechny, kteří dbají na čistotu domova a na své zdraví. Chrániče Comfort pak eliminují množství prachu a nečistot, které se šíří Vaším domovem. Tyto nano textilie jsou skvělé jako prevence proti rozvinutí alergií. Jsou tak nejvhodnější pro děti. Jedná se o: protiroztočové povlaky, protiroztočové polštáře, protiroztočové přikrývky, protiroztočové lůžkoviny, protiroztočová prostěradla, protiroztočové povlečení nebo cestovní sady.

Pak je tu také nanobavlna. První prostěradla z nanobavlny plně nahrazují protiroztočové povlaky. Jsou vyrobené z bavlněného saténu s nanotkaninou uvnitř a brání tak průniku roztočů a alergenů. Alergie se můžete zbavit už při první noci.

Protože se obchod nanospace.cz v současné době zaměřuje hlavně na alergiky a jejich specifické potřeby, můžete spolu s protiroztočovými lůžkovinami a nanobavlnou nakoupit také potřeby pro alergiky, které slouží na proplach dutin, čištění nosu, očí nebo zvlhčení nosních sliznic špičkové kvality od světových výrobců.

Jak ut to ale tak bývá, s Covidem přišla změna zaměření. Hygiena a ochrana před nákazou se staly prioritou. Najdete tu tak vše pro ochranu lidského organismu před viry a bakteriemi, alergeny, prachem, smogem i chemikáliemi. Antivirové ústenky pro onkologicky nemocné, respirátory na práci v prašném prostředí a s chemikáliemi i šátky🡕 proti chřipce a náplasti proti hnisání, které urychlují hojení. Vybírejte: testy na covid, antivirové šátky🡕 , nano respirátory, nano roušky, roušky s nanofiltrem, nano filtry, antibakteriální náplasti, dezinfekce, ochrana povrchů a vložky do bot.

Dále nabízejí také oblečení a módu. Antibakteriální oblečení od českých značek a návrhářů je vyrobeno v České republice na principu tzv. Slow fashion. Oblečení obsahuje nanočástice stříbra, které působí antibakteriálně a speciální profil vláken zlepšuje odvod vlhkosti a potu.

Nanospace.cz je největším prodejcem nano výrobků. Více než 400 nanotechnologických výrobků pod jednou střechou. Produkty jsou vyráběné výhradně v České republice a jsou šité i vyráběné v Česku. Všechny produkty důkladně prověřují a mají také příslušné certifikace. 98 % spokojenost zákazníků a 9000 nezávazných reakcí na Heureka.cz dokazuje, že tyto produkty vás nezklamou. A platit za ně můžete v Bicoinech. Co jiného potřebujete?

Nanotechnologie se ale dají využít v dalších oblastech. Nanospace.cz si pro Vás přichystal i sekci se zajímavými nano vychytávkami. Mezi ty patří nano kosmetika, nano autokosmetika, samočisticí nátěry, antibakteriální stélky do bot, ošetření povrchů, nanočističky vzduchu, nano kravaty nebo antibakteriální náplasti.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.5.2022
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře