Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Nanoshop - respirátory a funkční prádlo za BTC

Nanoshop.cz není jen obchod s oblečením z nano vláken, jedná se také o výrobní firmu, na jejíž straně stojí také výzkumný a vývojářský tým v oblasti nano technologií. Firma má v této oblasti dlouhou tradici. Jsou specialisty na permanentně antibakteriální, tedy trvale bez-zápachové oblečení z vysoce kvalitních polypropylenových přízí, které obsahují nanočástice stříbra přímo ve vlákně. A to nejlepší? Jejich zboží můžete nakupovat za bitcoiny.

Nanoshop je český vývojář, vyrábějící v Česku a zároveň s vlastním prodejním obchodem. Přinášejí na trh a stále rozvíjej revoluční produkty, mezi kterými vynikají termoizolační oděvy, antibakteriální úplety, spodní prádlo, funkční prádlo, šátky🡕 , roušky a také ponožky🡕 pod vlastními značkami NanoBodix a NanoSox. Všechny produkty jsou vyrobeny v České republice a jejich vysoká užitná hodnota zajistí dlouhodobé bezproblémové používání. Vaše spokojenost je vždy cílem.

Základem je sportovní oblečení. Sportovní barevné o děvy umí rychle reagovat na zvýšenou zátěž těla. Multi-funkční prádlo AG-TIVe je určeno pro všechny, kdo chtějí své tělo dlouhodobě udržet v suchu a potřebují od pokožky odvést pot a zároveň si udržet tepelný komfort. Je vhodné pro sport i práci, ve volném čase i při cestování.

Zákazníci oceňují především funkční prádlo. Jedná se o přiléhavé multi-funkční kousky NanoBodix, které jsou určeny pro všechny, kdo jsou rádi v suchu, potřebují od pokožky rychle odvést pot. To je základ v létě i v zimě. Doplnit je můžete funkčními ponožkami🡕 . Ty jsou vyráběny v antibakteriální variantě pod značkou NanoSox. Jsou vhodné pro dlouhou práci v botách, ale i pro běžné nošení při sportu, cestování a turistice. Permanentní antibakteriálbnost díky stříbru chrání boty proti nepříjemným pocitům, pachům, alergickým reakcím, mykózám, plísňovým onemocněním a dalším potížím.

Protože na nanoshop.cz dobře své vlastní produkty znají, mají pro vás připravenou poradnu. Rádce vám poradí s užíváním a výběrem zboží podle počasí a pro maximální komfort a také se dozvíte, jak o své produkty dobře pečovat, aby vám dlouho vydržely a zachovaly si své skvělé vlastnosti.

Když začala pandemie koronaviru začali dodávat také šátky🡕 a roušky. Ty obsahují nanočástice ionty stříbra přímo ve vláknech pro permanentní ochranu proti bakteriím. Tam je opravdu důležité, abyste si přečetli instrukce pro jejich čištění. Zachováte tak účinnost materiálu a 100 % ochranu.

Dopravu v obchodě získáte zdarma už nad 1000 Kč a ještě vám přidají do objednávky drobný dárek. Obchod využívá mechaniky slevových kódů a přijímá také karty sphere card pro větší výhody z nákupu. Pro dopravu vám poslouží Zásilkovna se svými více než 6 tisíci výdejních míst. Při dopravě až domů vybere dopravce prodejce sám podle aktuální dostupnosti. Vyzvednutí na prodejně je možné v Brně. Obchod nabízí celou řadu možností platby, vás ale zajímá pouze jedna a to je bitcoin. Před odesláním objednávky si ověřte, že tat platba je stále dostupná.

Přejeme vám příjemný nákup na nanoshop.cz.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře