Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Na Armik.cz lze platit mnoha způsoby

Stále na českém trhu existují internetové obchody, které přijímají platby pouze na dobírku nebo maximálně v kombinaci s pomalým klasickým bankovním převodem. Dobírky jsou drahé a klasický bankovní převod zase dlouho trvá. Výmluvy prodejců jsou typické – zavedení dalších plateb je drahé, a budou to starosti. Jednoduše se s tím nechtějí rozčilovat. Jako zákazníci byste ovšem tuto neochotu zpřístupnit další platební metody měli ocenit tím, že u těchto prodejců nenakoupíte. Očividně jim záleží jenom na nich samotných.

Spolehliví prodejci vám nabídnou tolik, platebních metod, které vyhoví opravdu každému. A to je právě případ obchodu Armik.cz🡕 ze skupiny obchodů NetNákup. Nabídka dobírky a bankovního převodu je povinná. A mnoho lidí dobírku preferuje. Mnozí zákazníci ale už za zprostředkování platby v hotovosti platit nechtějí. A není se čemu divit. Nejen, že dobírka něco stojí, ale také musíte mít doma připravenou hotovost.

Kromě bankovního převodu (který může trvat až 3 pracovní dny) a dobírky nabídne obchod Armik.cz🡕 následující platební metody: Platební karta, PayPal, Skrill (MoneBookers) a Bitcoin.

Máte-li odblokovanou svou platební (kreditní či debetní) kartu pro platby na internetu, jedná se pravděpodobně o nejrychlejší metodu platby. Platba proběhne v řádu maximálně minut (většinou do pár vteřin) a objednávka se může začít kompletovat. Díky tomu bude u vás doma už další pracovní den, pokud objednáváte dopoledne.

Mnoho lidí ale oponuje, že poskytování údajů z platebních karet přímo prodejci může být nebezpečné. A ačkoliv v případě tohoto obchodu opravdu žádné zneužití nehrozí, tento argument chápeme. Proto jsou tu dvě další metody, které fungují stejně rychle jako platební karty, avšak jsou bezpečnější.

PayPal a Skrill v sobě snoubí dvě možnosti užívání. Buď můžete připojit k účtu platební kartu a platit přes zprostředkovatele. Údaje tak poskytujete pouze těmto důvěryhodným platebním službám, nikoliv jednotlivým obchodníkům. A platbu musíte vždy samozřejmě autorizovat. Je možné ovšem tyto služby používat i bez platební karet, a to převodem účtu do nich do takové "virtuální peněženky". Z této virtuální peněženky pak platíte za zboží a služby.

Poslední, a to značně exkluzivní metodou platby je BitCoin. Jedná se jednoznačně o nejbezpečnější metodu platby díky technologii blockchain. Ovšem zřízení virtuální peněženky BitCoin může být trochu složitější. Navíc je taková měna velmi náchylná na kolísání kurzu.

Jak vidíte, tak Armik.cz je zákaznický přívětivý obchod, kde si způsob platby vybere opravdu každý. Rádi bychom také upozornili na možnosti dopravy. Za dopravu prostřednictvím kurýra inTime a Geis platíte pouhých 49 Kč což je jednoznačně bezkonkurenční cena za dopravu. Dobírečné u těchto dopravců stejně jako u České pošty nebo DPD vás pak přijde na 30 Kč. Sami si můžete zvolit preferovanou metodu.

Věříme, že se vám právě díky širokým možnostem platby, bude na Armik.cz🡕 nakupovat příjemně.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 27.6.2019
📂 Kategorie: Bitcoin, PayPal

Hodnocení: 5/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře