Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Muziker - hudební vybavení za Bitcoin

Muziker.cz je odborníkem na prodej hudebních nástrojů, desek, sportovních, turistických, rybářských a chovatelských potřeb. Rádi vám pomohou vybrat ten správný dárek nebo užitečnou vychytávku, vysněnou věc či prak🡕 tické oblečení pro cyklistu, motorkáře, lyžaře, umělce, hudebníka, golfistu, rybáře, chovatele nebo třeba jachtaře. Dobře se vyzná v nejnovějších technických vychytávkách, díky kterým zaručeně ztratíte pojem o čase.

Muziker.cz je internetový obchod, který se specializuje na prodej hudebních nástrojů, desek a doplňků, jako je sportovní vybavení a turistické potřeby, ale i rybářské potřeby a potřeby pro domácí mazlíčky. Pomohou vám najít přesně to, co potřebujete, díky široké nabídce produktů, která sahá od nejoblíbenějších značek, jako jsou klavíry Yamaha nebo klávesy Roland, až po méně známé, ale stejně účinné značky, jako jsou ladičky Snark nebo struny na banjo Vantage. Nabízejí také širokou škálu příslušenství, jako jsou kytarová trsátka nebo paličky na bicí, které jsou skvělým dárkem pro hudebníky, kteří rádi hrají na své oblíbené nástroje, ale potřebují další pomoc, aby se na ně naučili správně hrát podle svých vlastních podmínek!

Muziker.cz si na nic nehraje. Formálnost ani škrobenost při jednání s obchodem nečekejte. Porady tu mají u ping pongového stolu a do práce jezdí na kole. Od největšího šéfa až po nováčka u pokladny v zácviku jsou super parta, která se navzájem poslouchá a respektuje. Proto je v obchodě vždy super atmosféra, kterou poznáte dobře i na venek.

Muziker není jenom obchod v České republice. Dnes pokrývá Více než 30 zemí, více než 12 jazyků. Obchod se totiž rychle rozrostl do celé Evropy. E-shop dnes slouží zákazníkům z 31 zemí, ale už zanedlouho překročí hranice starého kontinentu a obslouží zákazníky z více než 100 zemí. Chtějí tu, aby zákazník pocítil sílu kvalitní služby od prvního kontaktu. Na Muziker.cz vědí, že kontakt se skutečným člověkem nenahradí žádný robot a tak na vás nečeká na žádných kanálech automatizovaná odpověď. Lidé z týmu jsou rodilí mluvčí jednotlivých zemí a dokáží tak každému pomoci jasně a zřetelně.

Kromě internetového obchodu nabídne Muziker.cz také síť fyzických obchodů, 11 kamenných prodejen s různou specializací - od prodeje hudebních nástrojů přes golfovou nebo cyklistickou výbavu, až po potřeby pro vodní sporty, potápěče, rybáře.

Muziker.cz vám nabídne dopravu zdarma pro nákupy od 3 000 Kč, cenovou garanci při nákupech, prodlouženou dobu na vrácení zboží, vlastní servis celé řady produktů a samozřejmě již zmíněnou profesionální podporu.

Muziker.cz také nabízí věrnostní systém pro své zákazníky. Být členem Muziker klubu je výsada těch nejúspěšnějších, kteří si mohou dopřát více než ostatní a zároveň vědí kam investovat. Není to kartička věrného zákazníka, ale odrazový můstek na stupeň vítězů a výtah na špičku hitparády. Členem klubu se stan🡕 ete s registrací. Registraci najdete na webu i v mobilních aplikacích pro vaše zařízení. Nakupování vás pak odmění body.

A samozřejmě tu můžete platit svou oblíbenou metodou - bitcoinem.

🕙 Přidáno 15.10.2022
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře