Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Mizoom stylové oblečení za BTC

Elis Presley v Las Vegas začal tuhle celou show. A vy díky tomuto podnikavému manželství získáváte možnost zakoupit kvalitní oblečení od značek jako je Tommy Hilfiger, Calvin Klein, Guess a další pecky.

Mladý manželský pár pro vás založil obchod, který je velká pecka. Americké značky na své cestě po USA obhlédli důkladně a byli z nich unešení. Takový výběr, tak výjimečné kousky a přesto tak strašně nedostupné na naší straně oceánu. Začalo to dovozem triček, mikin, polotrik, bot a doplňků. Po pánských a dámských botách přišly také dětské boty🡕 . A pak obchod začal perfektně šlapat. Vznikl obchůdek v Praze, malý ateliér a výdejní místo. E-shop dbá na kvalitu a originalitu produktů. rozhodně tu nenajdete žádné fejky jako v Turecku. Vše je oficiální - zaplacené clo, provedena vstupní kontrola na kvalitu a pravost. Ano - ceny nebudou nejnižší na trhu, ale to je cena za kvalitu a 100 % dodržování nastavených pravidel.

E-shop mizoom.cz je výjimečný svou spolehlivostí a rychlou komunikací. Vše jsou schopni přeměřit přímo na dotaz zákazníka a mají zkušenost s odhadem velikosti tak, aby mohli zákazníkovi vždy doporučit tu správnou. Pokud se stavíte na výdejním místě, můžete si vše samozřejmě také vyzkoušet.

V sortimentu tedy najdete Dámské oblečení, dámské boty🡕 , dámské doplňky, pánské oblečení, pánské boty🡕 , pánské doplŇky, dívčí oblečení, chlapecké oblečení a kojenecké oblečení a dále něco málo do domácnosti - difuzéry, aviváže, vůně do auta, dezinfekce a také něco pro péči o svojí osobu - péče o vlasy, italské opalovací přípravky, jiné opalovací přípravky, dámskou kosmetiku, péči o zuby a samozřejmě také oblíbené výprodejové kategorie a výhodné kousky.

Zákazníci obchodu často kladou otázku - je to opravdu originál? V rámci trhu dnešní doby jsou lidé konfrontováni se situací, kdy musí čelit padělkům předních světových značek. EMizoom.cz by rád těmto otázkám předešel - VŠE JE ORIGINÁL. 100 %. Bez debat. Sami jsou totiž milovníky módy a tyto prak🡕 tiky jsou absolutně mimo jejich vizi a cestu, kterou se snaží jít. Všechny produkty pocházejí přímo od výrobců. Využívají výrobní sítě napříč Spojenými státy Americkými, kde byli kvalitu produktů osobně zkontrolovat. Výjimkou není ani osobní vyzvednutí, kdy si můžete vše překontrolovat sami. Ovšem nákupem na objednávku rozhodně chybu neuděláte. Certifikát originality je automaticky přikládán ke každé objednávce, což je deklarováno i případnou garancí vrácení peněz.

Co se týče dopravy volit můžete mezi velmi spolehlivou Českou poštou nebo násobně spolehlivějším DPD či Zásilkovnou. Pokud to chcete mít doma opravdu, ale opravdu rychle a nechcete o svůj balíček přijít kvůli špatně placené paní na přepážce, zvolit můžete také DHL express do druhého dne. Pokud zase ale chcete ušetřit, nechte volbu dopravy na obchodu a zvolte nejvýhodnější doručení na adresu. Další možností je expresní doprava vlastními silami v Dobříši a okolí a osobní odběr tamtéž nebo v Praze na odběrném místě. Osobně odběry jsou zdarma, DPD také zdarma. Za ostatní možnosti si něco málo zaplatíte.

🕙 Přidáno 16.6.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře