Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Masohere.cz - sušené maso za kryptoměnu

Sušené maso je nejstarším způsobem uchování masa delší dobu. Sušení používali pravděpodobně už lovecké národy ve všech zemědělských šířkách. Sušené maso je do určité míry konzervované. Dnes je sušení nejčastěji asociováno s hovězím nebo bizoním masem, ovšem je možné sušit i drůbeží a vepřové. K nejznámějším formám patří jerky🡕 (podle amerických indiánů) a africký způsob bitlong.

Maso se obvykle připravuje tak, že se nařeže na tenké plátky a marinuje se v koření či soli. Pak se suší při teplotách kolem 70 °C. Techniky jsou ovšem různé. Maso si zachovává svůj objem, ale je zbaveno vody, K výrobě 100 gramů výsledného produktu je potřeba přibližně 300 - 350 gramů syrového masa.

Výhodou sušeného masa je fakt, že jej můžete skladovat při pokojové teplotě. Je tedy ideálním zdrojem energie na cestách a jako zdroj bílkovin si ho oblíbili turisté, cyklisté i horolezci.

Internetový obchod Masohere.cz prodává sušené maso🡕 ve 3 kategoriích: Jerky, Bitlong a Droëwors.

Jerky pocházející od amerických indiánů je rozhodně jejich originálním výmyslem. Nejčastěji se dělá z hovězího, bizoního, drůbežího a vepřového masa. Ale v tomto e-shopu najdete i exotičtější kousky jako je třeba losí nebo kančí maso.

Bitlong na druhou stranu pochází z Afriky. Vyrábí se nejčastěji z masa hovězího, pštrosího nebo antilopího. Ovšem můžeme se setkat i s variantami z divočiny nebo vepřového masa. Připravuje se z plátků syrového masa nakrájených podél nebo napříč svalovinou.

Droëwors je varianta sušeného masa, která stejně jako bitlong pochází z Jihoafrické Republiky. Původ názvu je možné hledat v holandštině jako "droger worst". Na tento způsob maso připravovali holandští osadníci.

Varianty se liší především kořením a stylem nakrájení syrového masa. Může se to zdát jako maličkost, ale milovníci sušeného masa mají svůj oblíbený styl a za ten se dokážou prát.

Na Masohere.cz můžete vybírat maso podle tohoto stylu, podle masa ze kterého je vyrobené, podle gramáže balení, pálivosti kořenící směsi nebo podle příchutě - originál, horčice, chilli, česnek, limeta, med, BBQ nebo smoked. Některé maso je sušené přímo firmou Masohere, jiné je dovezené ze Švédska nebo Slovinska. Objednávat můžete i velká balení v krabicích po 10 a 15 kusech. Může se jednat třeba o vhodný dárek. Připraveny jsou ale také dárkové balíčky, ochutnávkové balíčky nebo oblíbené mystery boxy. V těch objevujete příchutě a druh masa samostatně. Nikdy nevíte, co přijde dál.

Protože je jasné, že budete chtít vyzkoušet sušení na vlastní pěst, přichystal si obchod také nabídku kořenících směsí, sáčků pro uchování masa, absorbéry kyslíku nebo třeba jablečný ocet tolik oblíbený v marinádách.

Pro dopravu vám poslouží Zásilkovna, Česká pošta nebo kurýrní služba DPD. A platit můžete opravdu celou spoustou metod včetně právě bitcoinu.

Věříme, že vám bude maso z Masohere.cz chutnat. Vaše kryptoměna🡕 je na tomto místě opravdu dobře a chutně využita. Přejeme dobrou chuť.

🕙 Přidáno 11.5.2020
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře