Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Lilylu.cz - dětské zboží za BTC

Máte moc bitcoinů a chcete je nasypat zpět do rodiny? Pokud máte děti, tak vám vaše virtuální pomůcky mohou pomoci zajistit dětem nějakou tu zajímavou zábavu a zdravý vývoj. Obchod lilylu.cz založila maminka dvou malých dětí. Její vášní bylo vždy obklopovat své děti věcmi, které nebudou jenom prak🡕 tické, ale budou také dobře vypadat - budou elegantní, bezpečné a také vysoce kvalitní.

Myšlenka na založení této služby přišla na maminku ve chvíli, kdy měla v bříšku své první dítě. Neustále byla na internetu i v obchodech a hledala produkty pro svého potomka. Avšak v našich krajích nebyla schopná nic nalézt a musela se obrátit na zahraniční služby. Ve chvíli kdy čekala své druhé dítě, byla vystavena stejné situaci a trpělivost jí došla. Protože byla podnikavá, rozhodla se vystoupit ze své komfortní zóny a udělat krok do neznáma. V tu chvíli se začal realizovat sen v podobě e-shopu LilyLu, který se později stal skutečností. Vizí této maminky, bylo pomoci vám, rodičům, inspirovat k vvytvoření prostředí pro dítě, které bude krásné, prak🡕 tické a bezpečné. Vytvořit místo, kde si děti budou rády hrát a budou obklopeny pěknými a kvalitními produkty, které budou pečlivě vybrány ze zemí celého světa. Nezáleží na tom, zda se bude jednat o proslulou značku nebo malou lokální firmu, kde maminky samy vyrábějí něco nádherného ve svém volném čase. Pokud zboží splní filozofii tohoto obchodu, lilylu.cz vám to přinese. Pokud jste tedy podnikateli a nabízíte některé produkty, které splňují parametry, neváhejte se na lilylu.cz obrátit a nabídnout své produkty rodičů prostřednictvím e-shopu.

V hlavních kategoriích najdete - pro nejmenší, pokojíček, hračky🡕 a doplňky. Pro představu - v kategorii pro nejmenší na vás čekají dudlíky z přírodního kaučuku, bambusové čepičky s kšiltem, dudlíky na lahve🡕 , kousátka, některé hračky🡕 třeba do vaničky, prostěradla do kočárků, chrastítka nebo třeba kosmetické taštičky pro maminky s veselými vzory.

V kategorii do dětského pokojíčku pak můžete hledat prostěradla, lampičky, bambusové dečky, dekorace pro dětské pokojíky. Velkou zábavu si dětičky užijí třeba s bazénkem na míčky, který je zabaví třeba i na celé hodiny, kdy si maminka bude potřebovat trochu odpočinout a možná přenechá dohled na tatínkovi.

Co najdete v kategorii hraček je vcelku jasné. Zapomeňte ale na zářivě barevné plastové krámy z číny. Tyhle hračky🡕 jsou stylové a neurazí. Hodně toho vydrží a pokud je bude dítě žvýkat, nebudou se z nich uvolňovat žádné špatnosti.

Ze značek tu najdete: A Little Lovely Company, Bambooko, BIBS, Elhee, Jellycat, Kids COncept, KiETLA, Kollale, La Millou, Maileg, Maison Petit Jour, MATCHSTICK MONKEY, Meiya & Alvin, Metoo, MiniBe, Oli&Carol, Saimboo, Wheely Bug, Whisbear a Woodluck4kids.

Dopravu zařídí DPD nebo Zásilkovna se svými tisíci výdejních míst po celé České republice. A kromě obvyklýzch způsobů zde samozřejmě můžete utratit své drahocené bitcoiny - oblíbenou měnu budoucnosti. Nezapomeňte se také mrknout, zda nemůžete uplatnit nějaký sleovvý kód. Kvalitní hračky🡕 jsou sice hezké, ovšem nejsou z nejlevnějších.

🕙 Přidáno 16.6.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 3/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře