Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Konzoliste.cz - hry a herní příslušenství za Bitcoiny

Jste hráči? Pokud jste fanoušky kryptoměn, pravděpodobně máte blízko k moderním technologiím a k počítačovým a konzolovým hrám. Pokud jste doteď nevěděli, kde utratit svoje Bitcoiny a rádi nakupujete herní příslušenství a hry, Konzoliste.cz je tím pravým místem.

Pravděpodobně nejpopulárnějšími položkami v sortimentu jsou aktuálně konzole Playstation 4. Najdete tu ale také ještě konzole Playstation 3 a příslušenství k nim. A už za několik měsíců se můžete těšit také na nové konzole Playstation 5, s revolučně rychlým hardwarem a konečně garantovanými 60 snímky za sekundu. Doteď si o takové frekvenci mohli majitelé konzolí nechat pouze zdát a byla výhradním právem hráčů na osobních počítačích.

Samozřejmě ale Playstation není jedinou hračkou, kterou tu najdete. Xbox ONE a Xbox 360 vás nadchnou podobně třeba už i díky podpoře velké společnosti Microsoft. Nenajdete pro ně sice tolik exkluzivních titulů, ale zase jsou samotná zařízení o chlup levnější než konkurence od SONY. Ke všem jmenovaným konzolím tu samozřejmě seženete také hry - populární i méně známé tituly za super ceny.

Nebyl by to ale obchod pro konzolové hráče, kdyby tu nebylo také hromada příslušenství jako jsou náhradní ovladače, klávesnice, myši, náhradní díly, dekorační polepy. Samozřejmostí je také rozšíření konzolí o virtuální realitu a také o pohybové prvky - tedy senzory a snímače díky kterým se můžete pustit do pohybových aktivit před televizí - třeba si zahrát velmi populární titul Saber beat, kde v rytmu taneční muziky rozbíjíte bloky světelnými meči.

Kromě PS a Xboxu tu své najdou také fanoušci japonské firmy Nintendo a konzolí SWITCH a VII U. Nintendo SWITCH je volbou každého hráče, který je stále na cestách. Nabízí super výdrž na baterii a spoustu titulů, které najdete i na velkých konzolích - i když někdy v trochu ořezané verzi.

Pokud sami nejste hráči, ale chtěli byste svoje Bitcoiny využít pro nákup her či konzolí pro někoho dalšího, můžete zakoupit dárkovou poukázku. Nechť si obdarovaný vybere ze sortimentu obchodu sám. Slevový kód z poukázky bude zaslán na e-mail společně se šablonou dárkového poukazu, kterou si můžete vytisknout v papírové podobě a předat v dárkovém balení. Obdarovaný pak slevový kód použije při platbě.

Obchod kromě virtuálního zboží a konzolí nabídne také široký výběr stavebnic LEGO. Určitě tedy ne celý sortiment, ale výběr toho nejlepšího, co LEGO aktuálně nabízí napříč kategoriemi - LEGO Star Wars, LEGO Technik, LEGO City, Lego Friends, LEGO Harry Potter, LEGO Creator, LEGO Disney a dalších.

Pro dopravu zboží z Konzoliste.cz můžete využívat balíček do Balíkovny, Na poštu nebo Do Ruky od České pošty. Alternativně je tu možnost zvolit kurýrní službu, kterou vybere sám prodejce, podle aktuálních cen a dostupnosti - obvykle DPD nebo InTime. K dispozici je také Zásilkovna.cz se svými mnoha pobočkami po celé České Republice.

A jak zaplatit? Mnoha metodami. Vy ovšem budete zajisté preferovat nedohledatelnou a bezpečnou platbu kryptoměnou Bitcoin. Přejeme příjemný nákup.

🕙 Přidáno 21.7.2020
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře