Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Insporline - sportovní vybavení za BTC a LTC

Insportline je internetový obchod, který má vedoucí pozici v oblasti posilovacích strojů, které sami vyrábějí. Služby jsou tu pro každého, kdo hledá posilovací stroj do své vlastní domácí posilovny nebo do profesionálního provozu. Insportline má v oblasti posilovacích strojů opravdu co nabídnout.

Pokud se jedná o posilovací stroje, nabízí Insportline širokou nabídku trenažérů (běžecké pásy, eliptické trenažery, vibromasážní stroje, rotopedy, cyklotrenažéry, steppery, veslovací trenažéry, inCondi), posilovacích strojů a náčiní (činky, kotouče, hřídele, lavice, věže, hrazdy, bradla, pomůcky stroje, venkovní fitness) ale také potřeb pro zdraví a relaxaci (výbavu pro masáže astimulaci, bandáže a ortézy, magnetické náramky, výživu pro sportovce, sporttestery..).
Insportline ale u nabídky fitness zařízení nekončí. Nakoupíte zde výbavu i pro další sporty jako kolečkové brusle, koloběžky, dětská odrážedla, skateboardy, výbavu pros stolní tenis, box, míčové sporty ale také bazény lodě a čluny. Ani zimní sporty nejsou opomenuty, takže se podívejte na nabídku lyží a snowboardů.

Kromě strojů tu ale najdete i ostatní věci jako je funkční oblečení.

Insportline.cz je výjimečné především tím, že si vyrábí vlastní značku a skladují zboží ve vlastních skladech. To pro Vás jako pro zákazníka znamená rychlé doručení. Další výhodou je prodloužená záruka na 5 let. (u strojů nad 4 tisíce korun). S kvalitou svých produktů jsou spokojení a stojí si za ní. Zboží z Insportlinu se prodává nejen v ČR ale po celém světě a zákazníci jsou s ním velmi spokojeni.

Pokud nakupujete sportovní vybavení, které se nosí na sobě, nebojte jej nakupovat také na Insportlinu. Pokud se netrefíte s velikostí, produkt můžete do 30ti dnů vrátit a zpátky Vám přijde správná velikost. Servis velkých zařízení probíhá přímo u Vás, takže se nemusíte bát, že byste museli porouchaná zařízení demontovat a někam vozit. Své zákazníky si na Insportline chtějí udržet. Proto pokud utratíte určitou částku, získáte nárok na 1 až 10 procent slevy🡕 z dalších nákupů a to se zajisté vyplatí. Pokud máte jakýkoliv dotaz, přímo v obchodě je možné navázat v chatu komunikaci s operátorem.

A protože kryptoměny🡕 se těší stále větší oblibě, chtějí jít na insportline.cz s dobou a vycházejí vstříc žádostem všech zákazníků. Nakoupíte tu hned za dvě kryptoměny🡕 - Bitcoin a Litecoin. Tyto moderní metody platby nejsou obchodu cizí. Platba je velmi jednoduchá, pohodlná a především je rychlá. Na insportline.cz předpokládají, že tuto možnost oceníte. Výhodou je pak možnost platit online a to i v případě, že nemáte bankovní účet nebo platební kartu. Obchodování s těmito kryptoměna🡕 mi je samozřejmě v souladu s českou legisltivou, a jelikož se jedná o způsob platby za zboží, je mechanismus placení stejný jako při běžném prodeji zboží.

Platby na insportline.cz jsou procesovány přes platební bránu provozovanou českou společností Confirmo, která má dlouholeté zkušenosti s přijímáním a zprostředkováním plateb pomocí těchto kryptoměn. Po dokončení objednávky budete přesměrováni na platební portál.

Přejeme příjemný nákup a posílení zdravého ducha ve vašem zdravém těle.

🕙 Přidáno 11.12.2021
📂 Kategorie: Bitcoin, Litecoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře