Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Houpat.cz - houpací sítě za BTC

Houpací sítě jsou super věc na léto. Jednoduchý a levný způsob, jak si poležet na zahradě. odpočinout si po práci na sluníčku s drinkem v ruce. Amazonas je společnost, která vyrábí tradiční brazilské houpací sítě🡕 podle dávné tradice a s kvalitou odpovídající tradičnímu produktu. Amazonas vyrábí tyto houpací sítě🡕 v severovýchodní části Brazílie, kde má také svoji vlastní továrnu. Partnerská firma v Polsku pro ně pak vyrábí rámy a o distribuci se stará sídlo společnosti v Shanghai. Jedná se tedy o nadnárodní společnost s celosvětovou působností. Vy můžete nakupovat produkty této firmy v obchodě Amazonasonline.cz a platit tu můžete samozřejmě svou oblíbenou měnou - Bitcoinem.

V sortimentu Amazonas najdete houpací sítě🡕 všech velikostí včetně například největší houpací sítě🡕 Gigante, která pojme mnoho lidí. Nenechte se však unést a pojďme se podívat na nabídku obchodu Amazonasonline.cz.

Modely sítí se jmenují: Aruba, Barbadost, Beach Set, Gigante, lambada, Moskito-Traveller, palacio, Palm Beach, Paradiso, Silk Traveller, Star, Tobago, Tonga a Travel Set. Těšit se ale v budoucnu můžete i na nové modely v budoucnosti. I v oblasti houpacích sítí dochází k inovacím, minimálně v designu.

Obzvláště oblíbený mezi sítěmi je model Gigante. Gigante Lava je pravděpodobně největší houpací síť🡕 na světě, která je zpracována z 6000 bavlněných vláken do 6 metrů čtverečních extra pevně utkané lehací plochy sítě. Aby se tato obrovská plocha mohla optimálně roztáhnout, bylo použito na jejich koncích přes 30 m obzvláště silných šňůr. Z toho vzešla síť Gigante, perfektní místo k odpočinku zavěšené mezi dvěma body, ve kterém může pohodlně ležet více lidí s celkovou hmotností až 280 kg. Síť je balena v bavlněném vaku v barevném provedení shodném se sítí. Uvedená cena nezahrnuje stojan. Ani kotvící prvky či polštáře.

Nabídka je ale širší. U každé houpací sítě🡕 je uveden materiál z jakého je vyrobena a mnohé z nich můžete zakoupit v různých barevných variantách. Kromě houpacích sítí si můžete na amazonasonline.cz objednat také houpací křesla, která šetří místo a stačí je zavěsit například na větev nebo jakoukoliv dostatečně pevnou visutou věc. Obchod prodává také stojany pro případ, že nemáte žádné dva vhodné stromy, na které houpací sítě🡕 zavěsit. V nabídce pak nechybí piknikové deky🡕 a příslušenství pro montáž – závěsné prvky, pružiny, a kotvící úchyty do stromů.

Pro dopravu si můžete zvolit PPL, WE|DO, Českou poštu do balíkovny, na poštu i na adresu, GLS, DPD kurýr a můžete také osobně odebírat na prodejně a skladě v Žatci. Co se platby týče můžete samozřejmě využívat Bitcoin kromě jiného. Pokud je zboží skladem, při platbě bitcoinem je objednávka expedována den po jejím objednání a uhrazení přes platební systém Bitcoinpay, který umožní platit touto virtuální měnou. Zaplatit bitcoiny mohou pouze ti, kteří je mají. Platba bitcoiny je oproti jiným platebním metodám jednodušší. Obvykle stačí jeden klik myší nebo oskenování QR kódu.

Přejeme vám příjemný nákup a hlavně super relaxaci v naší nové houpací síti🡕 .


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 25.2.2022
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 1/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře