Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Growmart - semínka konopí s platbou v BTC

Konopí za Bitcoiny? Jasná věc. Nejedná se o nic nelegálního - neobávejte se. GrowMart.cz je obchod, který vznikl spojením úsilí expertů na pěstování rostlin pod umělým osvětlením. Cílem vlastníků není jen prodávat zboží, ale hlavně šířit informace o konopí, jeho kriminalizaci a ukázat, proč je konopí prospěšné a daleko méně nebezpečné než například široce užívaný alkohol🡕 . Neměně důležitým aspektem je pak snaha o ekologii a zabránění zbytečnému zatěžování ekosystému chemickými látkami.

[IMG1]

V obchodě GrowMart.cz naleznete mnoho nezvyklých věcí, které vám vezmou řeč. První z nich je často aktualizovaná sekce s návody a články o konopí. Majitelé obchodu se angažují v hnutí za legalizaci konopí v ČR a propagují jeho užívání na léčebné účely. Poskytnou Vám rady ohledně léčebného konopí a využití. Pořádají také různé akce🡕 , soutěže🡕 a publikují videa.

Soukromí zákazníků e-shopu je na prvním místě - obzvláště v této citlivé oblasti prodeje. Všechny poskytnuté osobní údaje slouží jenom pro interní potřebu a vyřízení objednávek. Soukromé informace jsou navíc uchovávány pouze omezenou dobu a potom jsou zničeny. Údaje jako e-mail či telefon jsou zašifrovány.

V každém balíčku, který si objednáte navíc naleznete nějakou pozornost jako dárek – sladkost, přívěšek, tričko🡕 , čepici🡕 nebo bonusová balení semínek. Balíčky jsou diskrétní – odesílatel je ekomaterial.cz. Všechno je důkladně zabalené a žádné popisky nejsou nikde vidět. Navíc můžete odebírat rovnou na prodejně bez nutnosti využívat dopravce.

Jste nemocní? Můžete se těšit na slevu celého sortimentu growshopu ve výši 10 %. Nemocní navíc dostanou rady a návody. Ke komunikaci můžete využít živý chat nebo telefonní linku.
Pokud seženete něco levněji v jiném Growshopu než v Growmart.cz tak dejte obchodu vědět – oni cenu srovnají nebo ještě vylepší.

Co tedy v GrowShopu nakoupíte? Samozřejmě nikdy celé rostliny - to není zatím možné. Nakoupíte tu semena - a to z kategorií léčebného konopí, vítězného konopí (ocenění), levných semínek, semenné banky nebo prostě všechny najednou. Mimo semínek tu najdete konopný výtažek a konopný extrat různých značek. Některé z předmětů jsou prodávány jako sběratelské předměty z důvodu legálních potřeb

Určitě také potěší široká nabídka kuřáckých potřeb – bonga, extrakce, fajky,příslušenství, vaporizéry, dýmky, bongy, chillumy, katrovačky, krabičky a pouzdra, papírky a samozřejmě také zapalovač🡕 e.

Líbí se Vám, jak rostlina vypadá? Zakupte si textil – trička🡕 , čepice🡕 , tašky, mikiny🡕 , přehozy nebo kondomy s konopným listem. Nakoupit tu také můžete vonné tyčinky nebo spreje proti drogovým testům.

Zboží dopravuje DPD kurýr, Česká pošta nebo PPL.. Obvykle se platí za zboží na dobírku nebo hotově na prodejně. Platby v bitcoinech samozřejmostí.

Věříme, že Vám nabídka obchodu GrowMart.cz bude vyhovovat a že se semínkům bude u Vás dařit. Nezapomeňte si přečíst všechny informace a možná se zapojit do snahy o legalizaci této úžasné rostliny, která má v léčitelství tak důležitou roli.

🕙 Přidáno 13.10.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře