Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Gourmetkava.cz - káva za Bitcoiny

Hledáte místa, kde se dá platit kryptoměna🡕 mi? Milovníci kávy zajisté uvítají obchod Gourmetkava.cz, kde můžete koupit skvělou kávu🡕 a platit svou oblíbenou platební metodou.
Gourmetkava.cz si praží vlastní kávu🡕 . Káva je pražená každý týden. Déle se káva🡕 neskladuje, aby nedegradovala na kvalitě. To je hlavní rozdíl od Gourmetkava a kávou🡕 od jiných výrobců ze supermarketů, kde běžně leží 6 – 12 měsíců. Po takové době ztrácí své aroma.

U Gourmetkava.cz se snaží, aby jejich káva🡕 byla cenově dostupná pro většinu lidí. Většina kávy z tohoto obchodu se proto pohybuje v cenové kategorii kolem 450 Kč za kilogram. U Gourmetkava.cz se také soustředí na kvalitní kávu🡕 a sází na jednoduchý obal a design své značky. Platíte tedy pouze za kávu🡕 , nikoliv za náročný marketing všude okolo. Všechny kávy, které gourmetkava.cz nabízí, jsou zrnkové. U kávy si ovšem můžete zvolit namletí, a to s takovou hrubostí, kterou potřebujete pro váš způsob přípravy.

Vášniví milovníci kávy si mohou zvolit také předplatné kávy. To je určeno především pro ty, kteří se nechtějí zabývat každý měsíc nákupem kávy a chtějí ji mít každý měsíc ve schránce čerstvě upraženou. Předplatné je také super dárek pro vaše blízké. Je to smysluplný dárek, který potěší hned několikrát při každém doručení.

A když už mluvíme o přípravě, tento obchod vám opravdu dá na výběr při způsobu přípravy. Nejen že nabídne úžasné množství mlýnků od těch, které kávu🡕 sekají až po ty, které kávu🡕 opravdu melou, ale nabídne také zařízení na přípravu kávy – Aeropress, Chemex, Vacuum poty, Džezva, French Press, Moka konvička, filtrovací zařízení a samozřejmě také kávovary. Mezi kávovary je to espresso, překapávače, handpress a samozřejmě také nutné příslušenství jako napěňovače mléka, konvičky na mléko, tampery, odklepávače a čisticí prostředky.

Kromě kávy můžete nakoupit také něco pro ženy. Čokoládu a také spoustu čajů – černý, zelený i bílý. I tyhle čaje jsou super, protože jsou vybírány ty nejzajímavější plantáže. Jsou vybírány čaje z Gruzie, Thajska, Vietnamu, Keni a další. Všechny jsou samozřejmě sbírány ručně na čajových plantážích. K přípravě je možné využít také čajové konvičky nebo french press konvice, které najdete v sortimentu samozřejmě také. Abyste svůj čaj uchovali, je vhodné jej umístit do vakuové dózy na čaj.

A nyní tedy k platbě, která vás možná zajímá nejvíc. Gourmetkava.cz jako jeden z prvních obchodů v České republice přijímá digitální měnu Bitcoin. S ní můžete platit za kompletní sortiment zboží od pražené kávy arabica, french pressy, aeropressy... prostě za všechno, Bitcoinem.

Volbu platit pomocí BITCOIN si zvolíte v košíku. Po vložení všech údajů a výběru dopravy se vše přepočte podle aktuálního kurzu do BTC a vy můžete okamžitě zaplatit. Další možností je samo zřejmě platební karta, bankovní převod nebo dobírka. Úžasný je také výběr dopravců. Na výběr je GLS, DPD, Česká pošta, Večerní express v Praze, Zásilkovna a samozřejmě osobní odběr na pobočce v Pražských Vinohradech.

Každopádně vám přejeme dobrou chuť u šál🡕 ku dobré kávy a doufáme, že svou bitcoinovou peněženku🡕 pořádně provětráte.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 3.7.2019
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře