Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Gingershot - přírodní nápoje koupíte za BTC

V tomto článku se dozvíte o unikátním produktu, který můžete koupit za vaše draze vytěžené nebo vyobchodované Bitcoiny. Ginger Shot je totiž unikátní a 100 % přírodní kombinací za studena lisované zázvorové šťávy, která je doplněná o lahodný med, osvěžující citron, kurkumu, kokosovou vodu a kampotský pepř. Toto jedinečné složení složení podporuje váš imunitní systém a co je důležitější než pevné zdraví v této napjaté pandemické době.

Cílem je poskytnout lidem produkt, který může pozitivně ovlivnit imunitu. Dosaženo je toho tak, že vybírají poctivé dodavatele a každý Shot lisují za studena tak, aby byly zachovány všechny důležité látky. K zákazníkům putuje vždy čerstvě lisovaná šťáva. Právě čerstvost je pro výrobce velmi důležitá. Proto se lisování čerstvých Ginger Shotů věnují každý den.

Nákupem na gingershot.cz utrácíte své bitcoiny v České republice. Ginger Shot je lisován na jižní Moravě. Také se tu vše plní. Sklo je odebíráno od místní firmy a etikety pocházejí z místní tiskárny. Med je od certifikovaného místního včelaře s vlastními včelstvy. A tak by se dalo pokračovat dál. Výrobci záleží na tom, aby k dodavatelům bylo vždy blízko a proto raději volí místní firmu, která je sice o něco dražší, ale je Česká. Lokální. A díky tomu pomáhají udržovat výrobu v našich luzích a hájích i v těžkých dobách. Každá objednávka od vás se počítá.

Díky gingershotu dodáte vašemu tělu potřebný vitamín C a další účinné látky, které jsou obsažené v Ginger Shotu. Jedná se o 100 % přírodní kombinaci za studena listované zázvorové šťávy doplněné o poctivý český med, svěží citron, kurkumu, kokosovou vodu a kampotský pepř. Posílí vaši imunitu a povzbudí mysl.

Novinkou v sortimentu je povedená jarní záležitost. Jedná se o kombinaci sladkého meruňkového nektaru a pálivého ginger shotu. Chuť je překvapivá. Namícháte si doma drink, který nejen skvěle chutná, ale také skvěle vypadá. Je to tak jednoduché. Stačí smíchat tyto dvě položky v poměru, který vám bude nejvíc sedět a případně doředit trochou sodovky. Tadá - drink je tady. Nabídka meruňkového nektaru je omezená a tak byste s nákupem měli pospíchat. Co vám ovšem nabídka tohoto unikátu dokazuje je fakt, že gingershotem to nekončí. Budou se snažit nabídnout vám nějaké další specialisty, plné chuti a vitamínů, které budou skvěle doplňovat originální produkt a novinkám, které budou pitelné o samotě se zajisté také bránit nebudou.

Zakoupit můžete různě velká balení – zásobu na 2 týdny, 6 kousků na zkoušku, bohatou zásobu nebo 30 kusů v jednom balíku.

Gingershot můžete objednávat s vyzvednutím na pobočce v Břeclavi zdarma. Zbytek republiky může využívat dopravce Zásilkovna se svými tisíci pobočkami nebo na adresu až domů či do zaměstnání s asistencí dopravce PPL. Platba Bitcoinem je samozřejmostí.

Sledujte Gingershot na instagramu, kde budete moct soutěži🡕 t o vzorky, budete informováni o novinkách, příbězích a dalších zajímavostech o novince zvané Gingershot. Přejeme vám příjemný nákup, pevné zdraví a dobrou chuť.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 24.6.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře