Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Gavri.cz - čistý a zdravý domov za BTC

Gavri.cz vám nabízí komfort ve vašem interiéru za vaše bitcoiny. Tenhle e-shop přijímá bitcoin pouze krátkou chvíli, sám má ale více než 10 letou tradici. Specializuje se na úpravu vnitřního k limitu v iteriérech. Obchod sídlí a působí v centru Brna, kde si můžete vše prohlédnout osobně.

Vizí tohoto obchodu je dát lidem možnost vytvořit ve své domácnosti takové klima, jaké si zaslouží pro svůj komfort a zdraví. Čistý vzduch, optimální vlhkost a příjemnou teplotu si zaslouží každý. Obchod Gavri.cz se neustále rozvíjí a doplňuje sortiment. Myslí tu na všechno. Kromě samotných zařízení zajišťují také náhradní díly, filtry do čističek vzduchu, příslušenství jako jsou prodlužovací tyče nebo stropní ventilátory. Mají také vlastní servis Brně a kosmicky rychlou expedici.

Gavri.cz prodává jedinečné spotřebiče, které zajišťují nejen pohodlí, ale také zdraví. Dají se použít rychle a snadno. Kromě stropních ventilátorů nevyžadují žádnou montáž. Výsledky jsou cítit už po pár hodinách, někdy hned.

Gavri.cz se specializuje na stropní ventilátory, čističky vzduchu, zvlhčovače vzduchu, odvlhčovače vzduchu, mobilní klimatizace a další. Při zařazování zboží do sortimentu kladou především důraz na kvalitu a design. Spotřebiče z nabídky jsou vždy výkonné, uživatelsky přátelské, úsporné, prak🡕 tické, designově příjemné, snadno přenosné, jednoduché na údržbu.

Produkty od gavri.cz vám umožní zvlhčovat, odvlhčovat, čistit, ionizovat, ochladit se, ventilovat místnost a zbavit se teplotních vrstev.

gavri.cz spolupracuje s Uloženkou, kurýrními službami Geis a DPD a také Českou poštou. Pokud o to stojíte, zboží si můžete také vyzvednout osobně a zaplatit v hotovosti ve skladu na Masné ulici v Brně. Obchod zasílá své zboží i na Slovensko. Poštovné zdarma se týká všech hlavních produktů, drobné příslušenství pak může odejít za vámi už od 20 Kč. Doprava zdarma na Slovensko je pro produkty nad 37 EUR.

Výhodou obchodu Gavri.cz, že vám pomůže už ve fázi výběru. Rozsáhlá sekce FAQ vám řekne podle jakých parametrů vybírat odvlhčovače, jaká je jejich základní údržba, jak funguje kontinuální odvlhčení, jak funguje funkce sušení prádla, jak si poradit s přístrojem, který začal být hlučný, jak vypnout pípání u přístrojů, jak funguje předehřev zvlhčovače, proč není aromaterapie cítit, jak se rozhodnout mezi ultrazvukovým zvlhčovačem a klasickým, jak často měnit filtry u čističky vzduchu, jak poznat, že UV lampa funguje, jak prodloužit životnost filtru, podle čeho vybrat klimatizaci, jak často vypouštět kondenzát, jak uskladnit přístroj přes zimu, jak synrchronizovat dálkové ovládání, kam umístit přijímač dálkového ovládání, jak postupovat při hlášení reklamace v obchodě a další.

Platit tu můžete samozřejmě bitcoinem. Pokud nenajdete odpověď na svůj dotaz v FAQ, neváhejte se obrátit na vstřícný zákaznický servis.

Přejeme vám příjemný nákup na Gavri.cz a také čisté, prostředí s ideální teplotou i vlhkostí. A nezapomeňte také, že na produktech můžete ušetřit v kategorii akce🡕 a výprodeje.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 2.8.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře