Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Epasvitidla.cz - osvětlení za Bitcoiny

Jak jistě víte, nakupovat produkty bez toho, aniž byste museli své drahocenné Bitcoiny převádět zpátky na obyčejné peníze je složité. Naštěstí se situace zlepšuje. Pokud nyní budete chtít vybavit svůj byt či dům kompletně svítidly, osvětlením a žárovkami nebo LED pásky, nebude to problém. Na scénu přichází internetový obchod Epasvitidla.cz, který vaši platbu v Bitcoinech akce🡕 ptovat bude. Co je zač?

Internetový obchod Epasvitidla.cz je věnovaný těm, kteří hledají inspiraci při nákupu svítidel. V nabídce produktů můžete hledat svítidla v různých provedeních. Většina z nich je ihned skladem, což pro vás znamená především rychlé doručení.

Zařizujete nový dům či byt a potřebujete co nejrychleji nakoupit spoustu nejrůznějších svítidel, ale máte přitom strach, aby byla co nejkvalitnější, a navíc i finančně dostupná? Pak určitě nečekejte a přijďte si prohlédnout nabídku ze které si můžete vybrat spoustu nejrůznějšího osvětlení přesně podle vašich požadavků. Je tu tolik parametrů, že se nenajde interiér, kam by svítidla nepasovala.

Máte problém s výběrem? Z naprosto obsáhlé nabídky si můžete vybrat nejrůznější typy. Přesto je tu také zákaznická linka, kde vám rádi odpovědí na dotazy a pomohou vám s výběrem svítidel přímo pro vás.

Z čeho můžete vybírat? Jsou to: interiérová svítidla, venkovní svítidla, koupelnová svítidla, kuchyňská svítidla, dětská svítidla, lustry, stropní svítidla, nástěnná svítidla, stojací lampy a stolní lampičky, bodová svítidla, obrazová svítidla, podhledová svítidla, reflektory, stropní ventilátory, zářivková svítidla, lištové systémy, nouzová a technická svítidla, LED žárovky, úsporné žárovky, žárovky podle uchycení, halogenové žárovky, zářivkové trubice, LED zářivky, stmívatelné žárovky, speciální žárovky, reflektorové žárovky, LED pásky, příslušenství, svítilny a čelovky, vonné kameny a oleje, vánoční osvětlení, ventilátory, stolní, stojací a stropní ventilátory, difuzéry a další zboží. V kategorii výprodeje můžete také najít celou řadu produktů za ještě výhodnější ceny, než je obvyklé. Prostě musí udělat někdy starší produkty místo těm novým a modernějším. S těmi starými ovšem není nic špatně, a ještě vám budou dlouho a věrně sloužit.

Pro dopravu až k vám domů poslouží DPD. Využít ale můžete také osobního odběru na prodejně, v síti Zásilkovna nebo na DPD výdejních místech. Platit můžete samozřejmě okamžitou virtuální platbou s Bitcoinem. K dispozici jsou ale také běžně dostupné platby jako platební karta, dobírka nebo převod z účtu.

Mezi produkty, které můžete nyní za Bitcoiny nakupovat tedy můžete zařadit svítidla od spolehlivého obchodu, kde najdete levná i kvalitní svítidla na jednom místě. Nemusíte se bát, že budete muset jít ještě někam jinam. Nabídka svítidel tohoto obchodu uspokojí prak🡕 tického chlapa stejně jako ženu posedlou bytovým designem. I vaše babička tu najde žárovku, aby ušetřila trochu peněz z důchodu na elektřině.

Pokud máte další přátele, kteří mají naditou virtuální peněženku plnou Bitcoinů, nezapomeňte se o možnosti nakoupit v tomto konkrétním obchodě podělit. Zajisté vám budou vděční.

🕙 Přidáno 24.10.2019
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře