Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Electronic-Star.cz - elektro s platbou PayPalem

Electronic-star.cz je dalším obchodem, kde můžete platit svou oblíbenou platební metodou PayPal.

Electronic-star je online obchod s elektronikou a vybavením pro DJ. Obchod Vám nabídne vysoce kvalitní a cenově dostoupnou elektroniku, domácí audio, světelnou techniku a efekty a zároveň je specialistou na ozvučovací techniku a audio vybavení. Sortiment se ale neustále rozšiřuje, a tak tu najdete třeba i klimatizace, chladící zařízení, nebo naopak drobné elektrospotřebiče včetně ohřívačů vzduchu pro chladné zimní večery. Nově v sortimentu najdete také všechno pro zahradu a zahradní party – tedy grilování, posezení, ochranu před deštěm i všechno možné pro mazlíčky.

Primární zaměření obchodu je na prodej DJ vybavení, profi repro beden a reproduktorů ale také osvětlení, aparatury a ozvučovacích systémů pro firemní a kulturní akce🡕 , svatební a rodinné oslavy, disco party, domácí karaoke a podobně. V obchodě pro Vás spojují kvalitní pasivní reprobedny a reproduktory s kompatibilními zesilovači a tím pro Vás vytvářejí kompletní ozvučovací sestavy. Zároveň nabízí všechny nezbytné kabely a příslušenství, takže tu najdete kompletní vybavení pro svou party.

DJ vybavení na Electronic star je určené pro začátečníky i pokročilé DJ nebo profesionály díky široké paletě kompletních DJ setů a špičkové DJ výbavy včetně cenově výhodných mixážních pultů, gramofonů, turntablů a přehrávačů. Nechybí ani LED světelné efekty, levné pódiové osvětlení a modré stroboskopy, které jsou jedněmi z nejoblíbenějších produktů.

Zvukařské produkty ale nejsou zdaleka tím jediným, co electronic-star.cz nabízí – sehnat tu můžete věci do domácnosti včetně kuchyňských robotů, praček, ledniček, myček nádobí a dalších nutností. Nechybí ani vybavení obýváku – hifi a TV a najdete tu produkty také pro fitness, sport, outdoor a volný čas.

Electronic-star.cz je také obchodem vhodným pro novomanžele. Ti si zde mohou vytvořit seznam přání a zajistit tak, aby se jim případné svatební dary neduplikovaly.

Je nějaký důvod proč si zvolit právě Electronic-star.cz? Kromě možnosti platit přes PayPal je to především kvalita. Kvalita je u Electronic-star.cz vždy na prvním místě. Značky v internetovém obchodě přestavují výraznou inovaci a prvotřídní kvalitu s důrazem na design. Služby jsou také prioritou. Spokojení zákazníci požadují vynikající služby a poradenství – proto electronic-star.cz nabízí přesně toto. Sliby jsou na Electronic-star.cz vždy dodržovány – vybírány jsou pouze ty nejlepší značky, a to bez kompromisů. Výsledkem je výhradně prémiová kvalita produktového portfolia na Electronic-star.cz.

Kromě PayPal je možné platit také bankovním převodem a na dobírku. Věříme, že se zbožím nakoupeným na Electronic-star.cz budete spokojeni a uděláte radost nejen sobě, ale třeba i svému publiku. A pozor. Na všechny produkty s výjimkou nadrozměrného zboží je doprava vždy zdarma. Na vybrané produkty navíc získáte také 3letou nadstandardní záruku. Pro vrácení zboží ovšem máte pouze stan🡕 dardní zákonnou lhůtu 14 dní.

Věříme, že vás bude nakupování v Electronic-star.cz s vaší oblíbenou platební metodou PayPal prostě bavit.


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 30.8.2019
📂 Kategorie: PayPal

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře