Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

DejSiKavu - kvalitní káva za kryptoměnu

Dejsikavu.cz je další portál pro závisláky na dobrém kafi, kde vás rádi zbaví vašich bitcoinů. Dejsikavu.cz je specialistou na kávu🡕 a kapsle do Dolce Gusto. Už více než rok pro vás vybírají to nejlepší ze světa kávy a mají za sebou více než 10 tisíc zákazníků. Díky spokojenosti zákazníků získali také zlatý odznak od Heuréky - ověřeno zákazníky. Dejsikavu.cz se řadí k procentu e-shopů v České republice. Ze své nabídky kapslí do Dolce Gusto si tu můžete vybírat nejen tradiční kapsle, ale také limitované edice, pravé italské kávy nebo můžete zkusit některé speciality mezi které patří třeba BIO ječmen. Dejsikavu.cz pro vás připravuje také speciální akce🡕 . V akci🡕 tu nakoupíte výhodně kapsle do Dolce Gusto, zrnkovou kávu🡕 i kapsle Nespresso.

E-shop dlouhodobě spolupracuje d ověřenými přepravci, což zrychluje proces dodání. Zboží tak stan🡕 dardně dostanete do dvou dnů od objednání, někdy hned druhý den. Na Dejsikavu.cz si váží vaší důvěry a doufají, že to zákazníci ocení.

Co se Dolce Gusto týče, nakupíte tu kávu🡕 , limitované edice, kávové drinky i horkou čokoládu, čaje, něco pro děti, zdravé nápoje a speciality a samozřejmě také originální kapsle.

Nechybí samozřejmě čerstvá výběrová káva🡕 z vlastní série výběrových káv. Připravili pro vás výběrovou brazilskou arabiku a jako jedni z mála nabízejí také výběrovou vietnamskou robustu. A protože nechtějí, abyste museli dělat kompromisy, nacenili pro vás také kávy za nejlepší ceny na trhu. Výběrová v tomto případě není prázdnou frází. Káva je upražená jen z těch nejlepších zelených zrn, která projdou pečlivou selekcí přímo na plantáži. Ze zbytku zrnek se praží normální káva🡕 , z těch vybraných právě tyto výběrovky.

Aby toto bylo možné, vybírají si dodavatele velmi pečlivě. Vietnamskou robustu berou od dodavatele, kterého znají napřímo. Bez zprostředkovatele. Pravidelně sami do Vietnamu létají a podporují místní farmáře. Arabica je pak z Brazílie, regionu Santos a na celosvětovém srovnávacím žebříčku se právě zrnka, ze kterých v e-shopu praží, umisťují na předních místech.

Káva je pak pražená přímo v České republice a díky tomu jsou zrnka vždy čerstvá a při přípravě kávy ze sebe vydávají to nejlepší. Baleny jsou do speciálních pytlíků s výdechovým ventilem, díky čemuž může káva🡕 dýchat a déle pracovat. Uchová si tak to nejlepší aroma a nezkazí se. Káva je pražena s citem tak, aby byl podržen její chuťový charakter.

Kávy se skvěle hodí do automatických kávovarů, moka konviček nebo profi kávovarů na filtr. Každá zrnka je ovšem připravovat trochu jinak a jsou vhodná pro odlišný způsob přípravy:

Level 1 – 100 % výběrová robusta Vietnam – domácí automatický kávovar, moka konvička
Level 2 – 50 % arabika 50 % robusta – domácí automatický kávovar, moka konvička
Level 3 – 80 % arabika 20 % robusta – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička
Level 4 – 100 % výběrová arabika Brazílie – domácí automatický kávovar, profesionální kávovar, moka konvička, filtr

Pro dopravu poslouží Zásilkovna i balík na adresu. Přejeme dobrou chuť.

🕙 Přidáno 16.6.2021
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře