Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Darcik.cz - dárkové zboží s platbou v BTC nebo PayPalem

Internetový obchod Darcik.cz nabízí širokou škálu platebních možností pro zákazníky, kteří chtějí nakoupit party potřeby, hry a dárky. Jednou z nejzajímavějších možností je možnost platit pomocí bitcoinů a PayPal.

Bitcoin je dece🡕 ntralizovaná digitální měna, která umožňuje rychlé a bezpečné platby online. Jedná se o oblíbenou volbu mezi technicky zdatnými spotřebiteli, kteří oceňují soukromí a bezpečnost. PayPal je na druhou stranu jedním z nejrozšířenějších online platebních systémů na světě. Zákazníkům nabízí pohodlí při placení kreditní nebo debetní kartou, bankovním účtem nebo zůstatkem na PayPal.

Darcik.cz má vše, co potřebujete k uspořádání dokonalé párty, od drinků po hry a dárky pro oslavence. A pokud se potřebujete zásobit alkohol🡕 em, vždy můžete navštívit náš partnerský obchod Alkoholix.cz. Ať už plánujete narozeninovou oslavu, Vánoce, Silvestra nebo Valentýna, Darcik.cz vám pomůže.

V sekci alkohol🡕 a párty najdete stylové baňky, formičky na led, pijácké hry jako alkohol🡕 ová ruleta, alkohol🡕 ová Jenga, alkohol🡕 ové lodičky a alkohol🡕 ové bingo. Nechybí ani tácky (včetně jednoho s Milošovým obličejem) a různé otvírák🡕 y pro opravdové pivní fajnšmekry.

Nadšenci na Valentýna si zamilují náš výběr pout, tělové čokolády, romantického čokoládového fondue, okvětních lístků a spodního prádla z perníku. Největším darem jste však vy sami. Dopřejte svému partnerovi sexy stuhu a věnujte mu sebe jako narozeninový dárek.

Žádná párty se neobejde bez jídla. Pokud grilujete, překvapte své hosty steaky označenými jejich jmény. A místo nudných svíček dejte do dortu prskavky. A pokud opravdu musíte mít svíčky, kupte si alespoň nějaké s římskými číslicemi - protože ne každý je má.

Večírek je připraven, ale co dárky? Vybírat můžete ze široké škály kategorií, jako jsou autodoplňky, batohy🡕 a pouzdra, dárkové sady a poukazy (kde můžete adoptovat různá zvířátka a pomoci jim na dálku), dětské potřeby, domácnost a interiér, elektronika a PC, hračky🡕 a prkno hry, potraviny a kuchyňské potřeby, kouření, módní doplňky a hodinky🡕 , nástroje a pomůcky, oblečení, sexy dárky, sport a outdoor nebo zdraví a krása. Pokud si nejste jisti, co si vybrat, zkuste jiný přístup. Vyberte kategorii a procházejte výběr.

Darcik.cz také nabízí pohodlný a bezpečný proces pokladny, díky kterému mohou zákazníci snadno dokončit nákup pomocí bitcoinu nebo PayPalu. Ať už tedy plánujete oslavu nebo kupujete dárek, Darcik.cz má pro každého něco.

Pokud chcete využít dopravy v ceně, můžete se podívat i na partnerské obchody společnosti Netnakup.cz. Všechny objednávky z této sítě pak budou zabaleny do balíčku dohromady a doprava zdarma se pak vypočítá z celkové ceny nákupu napříč těmito obchody. Stejně tak poté můžete využívat možnosti vrácení zboží jako byste nakoupili v jednom obchodě. Pokud máte dotazy nezapomeňte kontaktovat ochotný zákaznický servis, který je pro vás dostupný ve všední dny podle otevírací doby obchodu (kterou naleznete na webu Darcik.cz nebo na webu ostatních tematicky zaměřených obchodů této společnosti.)


Pokračovat na tento tip!
🕙 Přidáno 26.1.2023
📂 Kategorie: Bitcoin, PayPal

Hodnocení: zatím nehodnoceno

Jak se vám líbil článek?

Komentáře