Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Bezbrandu - oblečení a doplňky za BTC

Možná si říkáte často jako já, že to kapitalismus už dotáhl trochu moc daleko. Lidé si kupují oblečení s logem výrobce a ještě si za toto privilegium nosit reklamu na hrudi připlácejí až stovky procent. Přitom ve srovnání s jinými výrobci tam nenajdeme ani lepší kvalitu, ani rozdílný design. Potisk na tričko🡕 dneska zvládne kdejaký koumák i doma. Tak proč tedy vlastně připlácet. No já, ani vy nejsme první, kdo se nad tímto problémem zamýšlejí. Přestavujeme vám e-shop bezbrandu.cz, kde samozřejmě můžete nakupovat i za Bitcoiny.

Jejich motem je 100 % kvality a 10 % ceny. A přitom se toho ve vašem oblékání nemusí moc změnit. Vezměme si na paškál například takový dámský klobouk. Takový ten velký vlnitý klobouk, který překáží i lidem, kteří jdou vedle. Když je značkový, kdesi uvnitř klobouku najdete visačku s logem. Ale zvenku to nepoznáte. Přitom místo tisícovky jinde, bude ten na bezbrandu.cz stát třeba jenom 2 stovky. Stejný materiál. Stejná kvalita. Stejný design.

Samozřejmě na bezbrandu.cz najdete produkty, které někdo musel vyrobit. Nějaká značka. Ale nejspíš jste o ní nikdy neslyšeli. Možná stejná továrna vyrábí i pro známé značky. Jenom oni prodávají dráž.

Pokud jste toužili o kvalitním oblečení, které je stejné jako od světových značek, ale za zlomek ceny, pak jste tu na správné adrese. Provozovatelé obchodu sami zkouší celou řadu módních doplňků od neznámých evropských fair trade výrobců. Jejich testování zjistilo, že jsou prostě stejně pohodlné, stejně pěkné, stejně kvalitní a dají se pořídit až se slevou🡕 90 % oproti značkovým obchodům. Ty nejlepší vybrané kousky pak najdete ve výběrovém e-shopu BezBrandu.cz.

Co je to Fair Trade? Je to taková móda, která nemá v České republice zatím moc obdoby. Ve zkratce se jedná o výrobce, kteří dodržují zásady férového obchodu. Platí své zaměstnance férovou mzdou. Nevyužívají dětskou práci. Nepraktikují různé nechutné obchodní prak🡕 tiky na které už jsme si v dnešní době zvykli.

A co v sortimentu obchodu Bezbrandu.cz najdete? Například elegantní business a studentské batohy🡕 , nepromokavé rolovací batohy🡕 , pánská a dámská trička🡕 bez potisku, levné batohy🡕 na notebooky, moderní městské roll-up batohy🡕 , stylové zimní čepice🡕 , snapback kšiltovky, módní doplňky všeho druhu, ale i oblečení typu mikina🡕 , zimní bunda🡕 , kalhoty🡕 nebo vesty🡕 .

Pokud tedy nejste marniví a jde vám především o prak🡕 tičnost, nakupte na Bebrandu.cz. Litovat určitě nebudete. Vsadíme se s vámi, že poté co vám přijde první balíček, budete nad tímto obchodem uvažovat pokaždé, když budete chtít nakoupit další oblečení.

Kromě samotného zboží zákazníci oceňují nízké ceny, rychlé dodání, super zákaznický servis, přehlednost samotného obchodu, bezproblémovou komunikaci, kvalitně nafocené produkty a také široké možnosti platby.

A platit tady můžete samozřejmě svou oblíbenou metodou - za využití kryptoměny🡕 Bitcoin.

Věříme, že budete se širokou nabídkou svým způsobem originálního zboží spokojeni a že vám budou zakoupené produkty dlouho a věrně sloužit.

🕙 Přidáno 28.5.2020
📂 Kategorie: Bitcoin

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře