Alternativní platby $ Kde nakoupíte s platbou Bitcoinem, PayPal, ETH...?.

Babynabytek.cz - dětský nábytek za kryptoměnu

Rádi Vám představujeme další z řady obchodů, kde můžete platit za své nákupy kryptoměna🡕 mi – tedy nejbezpečnější platební metodou současnosti a dost možná klíčem k budoucnosti. A v tomto případě to platí dvojnásob, protože se jedná o dětské zboží, které ocení každý rodič. A pokud hledáte specificky právě dětskou postel, pak jste na správném místě, protože Babynabytek.cz má nejlepší postele a jejich největší výběr v celé České republice. Mimo Bitcoinu si přijdou na své i fanoušci platformy PayPal.

Obchod Babynabytek se zaměřuje na prodej především dětského nábytku a dětských postelí s matrace🡕 mi. Úspěšně tu budete hledat také některé výrobky z dovozu, a to především od značek Delta Kids, KidKraft, Fisher Price, Bright Stars a dalších. Obchod nabídne hlavně dětské postele z masivu se zdravotně nezávadnou povrchovou úpravou.

Protože se obchod zaměřuje primárně na dětské postele, dává jim ve svém sortimentu také největší prostor. Dětské postele a malé dětské postýlky jsou srdcem dětského pokoje. Vybírat si můžete z více než 333 modelů dětských postelí.

Vybírat postel pro děti byste měli velmi pečlivě. Důležitým parametrem je rozhodně výška dítěte. Ložná plocha by měla být vždy minimálně o 20 cm delší, než je výška dítěte. Babynabytek.cz vám jako jeden z mála prodejců nabídne postele stan🡕 dardních i atypických rozměrů, a to v kategoriích pro miminka, předškoláky i dospívající teenagery. Před úrazem všechny spolehlivě ochrání dětské postele se zábranou.

Klasické dětské postele z módy nikdy nevyjdou ať už se jedná o jednolůžka, postele s přistýlkou nebo dvoupatrové palandy pro sourozence. Stále populárnější jsou ale také postele ve tvaru aut nebo postele ve tvaru domečku. Do malých dětských pokojů se nejvíce hodí multifukční postele, které v sobě kombinují více kusů nábytku.

Na materiálu postele také záleží. Pro odolnost a stabilitu je preferován masiv – především kvalitní borovice. Pokud vás ale kresba dřeva tolik nezajímá a dáváte přednost paletě barev, jsou na výběr i postele z lamina. Nesmrtelné jsou ovšem také kovové postele – jednoduché a přitom elegantní.

A důležité je i zvolit správnou barvu. Barvy působí na náladu každého dítěte a vytváří atmosféru dětského pokoje. Na to byste měli myslet i při výběru postele. Do pokojů v jemných pastelových barvách se hodí čistě bílá postel. Oblíbený je ale i přírodní dekor nebo potisk dětských motivů. K některým postelím je i úložný prostor. Některé jej mají přímo v sobě, jinde jej můžete dokoupit samostatně, klidně později až nebudou skříně dostačovat. Matraci k posteli si můžete také vybrat ze široké nabídky.

Kromě postelí najdete v sortimentu také celé dětské pokoje, dětský nábytek, lůžkoviny, dekorace, kojenecké potřeby, hračky🡕 a běžný nábytek.

O dopravu nábytku a dalšího zboží k vám domů se postará PPL, DPD nebo Geis. Osobně můžete odebírat zdarma ale pouze po předchozí dohodě. Platit můžete platební kartou, na dobírku, předem na účet, skrze PayPal nebo právě Bitcoinem. Není vyloučeno, že v budoucnu bude možné platit i dalšími kryptoměna🡕 mi.

Věříme, že vás bude nakupování na babynabytek.cz bavit a že vám zakoupené produkty vydrží minimálně tak dlouho, než z nich dítě vyroste. A i potom je možná budete schopni poslat ještě dál, aby dělali radost někomu jinému.

🕙 Přidáno 30.8.2019
📂 Kategorie: Bitcoin, PayPal

Hodnocení: 4/5

Jak se vám líbil článek?

Komentáře